Не на подигравката със сигурността на България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Не на подигравката със сигурността на България!

комитата

#26 Re: Албена

2015-11-03 19:24

#10: Вулева - Албена 

 Да са исклесам у тиганята, где ти топът деца!


Гост

#27

2015-11-03 19:33

Имам съпруг, който е бивш пожарникар и аз и моето семейство знаем какви усилия и всеотдайност изисква тази професия. Знаем какво значи да бъде винаги на разположение - да нямаш семеен празник в продължение на 28 години, да трепериш за живота му при пожар. Тези хора заслужават много повече от мизерните заплати, които охранените ни политици им отреждат. Затова съм съгласна с казаното в петицията и се надявам много хора да я подпишат.

Гост

#28

2015-11-03 20:23

Защото ми пука...за България, за семеѝството, за децата, за родителите..защото ми пука!!!

Гост

#29

2015-11-03 20:49

Какво да коментирам-възмутена съм,бясна съм,как не ги е срам-защо поне веднъж не си намалиха техните заплати,не си съкратиха отпуските,не си спестиха бонусите и надбавките дето получават-ами все гледат да одерат кожата на народа-и защо посягат на полицията,пожарната и армията.Имам син офицер в БГ армията-в поделението в което служи имат нужда от войници и най вече от 7 бр офицери-синът ми изпълнява длъжностите на поне 4-ма офицера-ама взема заплата като за 1 -а работата му е доста отговорна свързана е с отбраната на страната..няма да казвам,че през 2-3 дена е наряд по 24 часа..а за отпуските какво да говоря една отпуска не е карал като хората-ту не му разрешват,ту като я разрешат и хоп след 5 дена я съкратят с обещание че ще му я дадат по късно..и така по 3 дена по 5 дена-е това кажете отпуска ли е..а бе направо не ми се говори..а за полицаите какво да кажа-не стига дето нямат никакви права,никаква защита,заплатите им мизерни все ги плюем и им се подиграваме и въпреки това те се мъчат да си изпълняват задълженията въпреки всичко..сега като им намалим заплатите и отпуските,като им резнем и заплатите за пенсионирането им..съвсем ще я втасаме..ами то по логиката на министерството най-добре да няма ни полиция ни армия..да им ударим балтията и всичко ще се реши от раз..и бюджета ще е китка-тъкмо ще има повече да турят в джобовете си-Язък само дето министър председатела е бил в редовете на МВР и знае за какво иде реч и въпреки това си е турил подписа върху това жалко парче хартия ...много мога да пиша още че както съм им набрала ама ще взема да кажа нещо дето после чак мен ще ме е срам да прочета..ЕДИНСТВЕНО МОГА САМО ДА КАЖА ЧЕ СЕГА Е МОМЕНТА НАРОДА ДА СЕ ВДИГНЕ И ДА ПОДКРЕПИ ПОЛИЦИЯТА И АРМИЯТА..


Гост

#30

2015-11-03 20:50

Браво момчета!Бъдете единни и отстоявайте исканията си! Ние сме с вас!

Гост

#31

2015-11-03 21:45

''ЕДИНСТВЕНО МОГА САМО ДА КАЖА ЧЕ СЕГА Е МОМЕНТА НАРОДА ДА СЕ ВДИГНЕ И ДА ПОДКРЕПИ ПОЛИЦИЯТА И АРМИЯТА..''Верно и правилно казано! Браво. Съгласни, че положението, условията за работа, заплати, условия за отдих и почивка и пр. на родната полиция са лоши, но за огромно съжаление подобни са и на работници, интелигенция, селскостопански производители. Единствено добре са банкерите (пак отчели милиони лв икономии от драстично намаление на лихвите, които ни дават) мафийките и монополните организации в почти всички сфери на живота ни. Идва момента, когато всички трябва да се подкрепим, за да оцелеем и за да оцелее България!!! Това става ясно и на слепите и на децата. Разбира се подписах петицията.  Успех:)!


Гост

#32

2015-11-04 03:15

Затриват МВР, затриват и България...

Гост

#33

2015-11-04 06:20

Искам справедливо решение за полицаите. България не може да остане без сектор "Сигурност".

Гост

#34

2015-11-04 06:43

Срамувам се! От аругантността на управляващите! От безхаберието им! От това,че живеят в измисления си свят на правоимащи! От това,че искат нормативно да узаконят антибългарското си поведение!

Гост

#35

2015-11-04 07:04

Стига с безобразията на дегашния парламент!!! ДОЛУ ЦЯЛОТО ПРАВИТЕЛСТВО!!! ДА ИЗБЕРЕМ ХОРА КОЙТО СА СЕ ДОКАЗАЛИ В СВОЙТЕ ОБЛАСТИ БЕЗ ПАРТИЙНИ ПРЕНАДЛЕЖНОСТИ!!!!

Гост

#36

2015-11-04 11:35

''ДА ИЗБЕРЕМ ХОРА КОЙТО СА СЕ ДОКАЗАЛИ В СВОЙТЕ ОБЛАСТИ БЕЗ ПАРТИЙНИ ПРЕНАДЛЕЖНОСТИ!!!!'' Напълно съгласни, ще добавим, хора, които мислят за народа си и не служат на чужди сили и богати мафиоти. 


Гост

#37

2015-11-04 16:59

Подкрепям всички колеги! Не разделяйте МВР на "чантаджии" и работещи "на терен"! 90% от т.нар. чантаджии са започнали стажа си в МВР като униформени или оперативни и по едни или други причини са се преместили в администрацията.
Нено Неделчев

#38

2015-11-04 20:28

Подкрепям полицаите! Апелирам да се напомни на  Борисов, Горанов, Бъчварова и Цацаров как Йовчев и Лазаров преди две години брутално разбиха един Сектор, който беше в услуга на хората и който генерираше и внасяше  доста голяма сума средства, подпомагайки бюджета на МВР. Сега тези средства отиват ... познайте къде! И се чудим и вайкаме защо в МВР не достигат пари!


Гост

#39

2015-11-05 06:51

Време е всички българи да започнем да се подкрепяме в борбата срещу некадърните политици и техните безумни решения.

Гост

#40

2015-11-05 19:53

''Време е всички българи да започнем да се подкрепяме в борбата срещу некадърните политици и техните безумни решения.''Съгласни, защото в противен случай ще стане, както е и сега, но в още по-големи размери, - Разделяй и владей:(