Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#801

2015-10-16 13:45

Защото тези момчета са изпълнили своя дълг към род и родина! Респект! Бог да ги пази!

Гост

#802

2015-10-16 13:46

Нелегалното преминаване на държавната граница е нарушение на конституцията на РБ и затова трябва да бъде наказано.Това е единственият случай в който е спазена конституцията на република България и затова трябва да бъде наградено.

Гост

#803

2015-10-16 13:47

zastoto e normalno da se zastitava nacionalnata ni granica.

Гост

#804

2015-10-16 13:47

Защитата на границата е дълг и отговорност за всеки българин, а когато това се прави с достойнство, то трябва на бъде възнаградено с чест и слава! Неприкосновеността на държавната граница е мерило за суверенитета на държавата! Неколцина честни мъже са си свършили работата с риск за собствения си живот. Какво има да се обяснява повече?!?!

Гост

#805

2015-10-16 13:48

Самият аз съм бил граничар и разбирам ситуацията. Защитата на границата е дълг и въпрос на суверенитет. Преминаването на държавната граница на нерегламентирано място е престъпление. А по престъпниците понякога е необходимо да се стреля. Но не с рикошети, а...равна мушка между очите. Не виждат ли управниците тълпите Орки в центъра на София, та не вземат мерки ?! Или чакат големите началници да се разберат ?
Гочев

#806 С две ръце ЗА награждаването им!!!

2015-10-16 13:48

Ето погледнете милата ни Държава..... Ако НЕ защитим нашите на първо място сънародници, а след това роднини и приятели то това ще е истински срам за страната ни!!! Тези "беззащитни бежанци" който всеки ден мачкат горните ни влизат в страната ни и само с това нарушават поне 5 български закона имат ли право на защита???? Трябва първо те да бъдат съдени не да търсят вината в нашите полицай!!! Всеки ден съм горе на границата и виждам за какво става дума.... Горите ни са меко казано (извинявам се за израза но го казвам с мъка) осрани!!!! Едно време за убит бежанец на границата ти дават 20 дни отпуск... Тогава всички са били награждавани .... Сега когато страната ни е в криза с този проблем някой обвиняват полицайте!!! Те точно за това са назначени ... да спрат бежанците по един или друг начин.... Какво могат да направят трима човека когато над педесет души започнат да бягат в различни посоки????????? Естествено че само изстрел може да ги накара да спрат.... Това че изстрела по неволя  е станал фатален е късмет но не можем да търсим вина в полицайте!!!! Те си вършат работата!!!!


Гост

#807

2015-10-16 13:50

Защото тези хора, които рискуват живота си постоянно, за да пазят нас, обикновените граждани! И за да знаят, че всички ние в Бълагрия СМЕ С ТЯХ!!! ЗАТОВА!


Гост

#808

2015-10-16 13:50

ЗАЩОТО НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН ВСЯКО "КРАСТАВО МАГАРЕ" ДА ПРЕКРАЧВА ГРАНИЦАТА,В БУКВАЛЕН И В ПРЕНОСЕН СМИСЪЛ!

Гост

#809

2015-10-16 13:50

Защото така трябва.Граница се пази с оръжие.Не може който си иска да се разхожда където си поиска.Има си закони и всеки пристъпил ги е ПРЕСТЪПНИК.

Гост

#810

2015-10-16 13:50

Докога ще позволяваме на всеки дошъл от някъде си да прави каквото си поиска в държавата ни? Докога ще позволяваме на такива "журналисти-професионалисти", политически маскари и тем подобни да се подиграват и унищожават и малкото, останало от нас?!?Докога ще позволяваме да ни дърпат конците същества(защото не мога да нарека хора тези, които продават род и родина),които не ги е еня за нас-човеците!?! Нека си подадем ръка ние БЪЛГАРИТЕ, да застанем рамо до рамо зад гърба на родолюбци и отговорни хора като този граничар,за да преодолеем тази гавра с всички ни и запазим и малкото останало ни!

Гост

#811

2015-10-16 13:51

Защото съм патриот и милея за Родината си.Защото смятам че полицаят е постъпил правилно според ситуацията .И сматам че полицията е изоставена от своите ръководители и не чувстват подкрепа от тях.Затова нека знаят че народа на РБ е зад тях и ще ги подкреля.Аз съм бивш полицай и знам какво става изабщо
Васил

#812

2015-10-16 13:51

Самият аз съм бил граничар и разбирам ситуацията. Защитата на границата е дълг и въпрос на суверенитет. Преминаването на държавната граница на нерегламентирано място е престъпление. А по престъпниците понякога е необходимо да се стреля. Но не с рикошети, а...равна мушка между очите. Не виждат ли управниците тълпите Орки в центъра на София, та не вземат мерки ?! Или чакат големите началници да се разберат ?


Гост

#813

2015-10-16 13:51

Всеки българин Е ДЛЪЖЕН да я подпише ! Освободени от това задължение са САМО демократично-педерастичните НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ !

Гост

#814

2015-10-16 13:52

Наистина е достойно само и единствено за награда. Дано наистина всички истински българи се подпишат с ГОРДОСТ в името и за доброто на нашата БЪЛГАРИЯ !!!!!!!!!!!

Гост

#815

2015-10-16 13:52

Здравейте,
Подписах се, защото за мен, границата означава ГРАНИЦА! И който иска да я премине, да я премине по законен начин! Тези мъже , които я охраняват затова са там! Нали ние сме дали съгласието да я пазят, ние сме ги изпратили там! Не желая да бъдат унижавани и мачкани! Те са там, защото времената са такива! И повече уважение към граничарите!

Гост

#816

2015-10-16 13:52

Браво на граничарите.Те за това са граничари за да пазят България.

Гост

#817

2015-10-16 13:52

Нерушимостта на границите е един от малкото атрибути на националния ни суверенитет, които са ни останали. В това разломно време, когато съдбата на Европа и на страната ни в частност е поставена на карта - колкото и апологетите на "евроатлантическите ценности" и мултикултурализма да ни убеждават в противното - изборът може да бъде само един: законност или произвол; съхраняване на европейската идентичност или асимилация от една чужда, враждебна на същите тия прокламирани "ценности", цивилизация. Като историк Божидар Димитров вероятно разбира по-добре от мнозина други нещо, което европейските народи все по-ясно усещат чрез инстинкта си за самосъхранение. Затова, по принципни съображения, петицията му заслужава подкрепа. Дошло е време да се преброят родолюбците - и онези, които се чувстват европейци.

Гост

#818

2015-10-16 13:53

За да покажа на полицая,че одобрявам!

Гост

#819

2015-10-16 13:53

Тези наричащи се" емигранти " нахлуват незаконно и застрашават по всякакъв начин държавата .Граничарите са изпълнявали служебните си задължения  и човешкия си дълг , да пазят България. Трябва да бъдат наградени.


Гост

#820

2015-10-16 13:55

България вече не съществува! Много негодници се опитаха да направят това и успяха.

Гост

#821

2015-10-16 13:55

ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ!!!
КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
Чл. 59. (1) Защитата на Отечеството е дълг и чест за всеки български гражданин. Измяната и предателството към Отечеството са най-тежки престъпления и се наказват с цялата строгост на закона....

Гост

#822

2015-10-16 13:55

Подписвам, защото тези орди от яки и агресивни, млади мъже не са бежанци.
Респект към доблестните българи, които защитават България!

Гост

#823

2015-10-16 13:56

Браво на човека защитил Родината от дивите орди. Така и трябва да бъде. Дано да имаме още много примери като този. Човека заслужава единствено НАГРАДА.

Гост

#824

2015-10-16 13:56

Неканеният гост е по-лош и от татарин :)
Не приемам политиката на Европа и Америка за унищожението на Българското православие и България :) Професионализмът на граничаря включва и стрелба по нарушителите на държавната ни граница, която слава богу не Европа охранява :)
Който се пази и Господ го пази ;)

Гост

#825

2015-10-16 13:56

Защото той защити, границата, не само Българската, но и тази на ЕС !