Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец

АЗ

#1901

2015-10-17 09:18

Достойните трябва да бъдат награждавани! Достойните мъже защитават родината си, а недостойните драсват през шубраците, въпреки че са достатъчно яки да защитават своята родина!


Гост

#1902

2015-10-17 09:19

България не е разграден двор. Браво на граничарите.

Гост

#1903

2015-10-17 09:22

Да опитаме да спрем безумието на нашите "ПОЛИТИЦИ".
истина

#1904

2015-10-17 09:23

Граничарите са изпълнили своя служебен дълг!Какво търсят тези хора на границата без всякакви документи?Това е недопустимо за където и да е!Как може да минаваш нечия граница без лична карта!?Това нещо трябва категорично да се спре и да го разберат както нашите държавници така и европейските!Трябва тези граничари да бъдат наградени!

 


Гост

#1905

2015-10-17 09:24

Граничарят е герой.

Гост

#1906

2015-10-17 09:25

Пазил съм границата на България и използвайки нещо като клише "Няма бивши граничари". Който иска да влезев държавата ни - моля има ГКПП-та за тази цел. Всичко останало си е чисто нашествие

Гост

#1907

2015-10-17 09:25

Защото се възхищавам на геройството и отдадеността на граничните полицай, и се гордея, че има и такива които милеят за родината си, а ни като някои, които продадоха държавата ни. Българино, време е да се събудим и обединим за да спасим хубавата си Родина!

Гост

#1908

2015-10-17 09:30

Смятам,че нашите граничари добре са си свършили работата.На практика 3-ма наши граничари са се справили с 45 човека с неустановена самоличност. Към страната ни прииждат нелегални орди, опитват се да влезнат незаконно, а ние продължаваме да ги наричаме бежанци.По последни данни 6 от тях са членове на ИДИЛ. Подкрепям граничарите ни!

Гост

#1909

2015-10-17 09:34

Чудесна петиция, крайно време е да се спре нахлуването на диваците към Европа. Да живее България, която непрекъснато е спасявала Европа от чужди нашествия. Няма какво ООН да лицемерничи, тук става въпрос за сигурността на цяла нация. Долу ръцете на ислямистите, които идват да рушат културата на християнска Европа.

Гост

#1910

2015-10-17 09:34

Подписах петицията, защото съм българин. Граничният полицай е действал според закона и заслужава да бъде награден. Считам, че тези хора, които влизат по този начин в нашата Родина, не са бежанци, а нарушители на закона на Република България. Надявам се българските мъже, който служат в момента на границата, да бъдат още по-решителни в своите действия, а ние - да бъдем по-смели в подкрепата ни към тях. Те трябва да бъдат уверени и решителни пазители на българската граница, а това може да стане така, само ако знаят, че българският народ ги подкрепя във всяко едно отношение безусловно. В този случай не ме интересуват измислените от европейските бюрократи в Брюксел фалшиви либерални ценности. Либералните ценности в съвременната политика сега се изповядват от наследниците на бивши и настоящи колонизатори, имащи гузна съвест за престъпленията, които са извършвани от тях именно в страните, откъдето идват така наречените "бежанци".

Гост

#1911

2015-10-17 09:35

Zatova che choveka e spazil zakona , niakoi maloymnici iskat da bude arestyvan????....skoro mojem da ochakvame znachi i danuk vuzdyh...

Гост

#1912

2015-10-17 09:36

Ако това момче бъде наказано, значи че обществото ни е крайно изродено. Защо тогава да въоръжаваме силите за сигурност ако им забраняваме да използват оръжието. Ако накажеш охранител спрял сериозно престъпление, няма никакъв шанс да мотивираш останалите да изпълняват служебните си задължения. Напротив, това момче се нуждае от подкрепата на всички в този момент повече от всякога/както и и цялата правоохранителна система/.

Гост

#1913

2015-10-17 09:38

Za6toto e postupil profesionalno ! Taka trqbva da e !!!
Мария

#1914

2015-10-17 09:38

Когато някой си върши работата съветстно, трябва да бъде поощряван, а не наказван и оплюван! Ежедневните задължения на тези хора всъщност са ежедневното геройство и изпитание да устоят, да бъдат верни на Родината, на народа и на семействата си. Това не е просто работа в офиса от 9 до 17ч. Това е патриотизъм в действие, в реални условия. Много се надявам да бъдат поощрени с награда, защото това ще мотивира всички техни колеги, изложени на съмненията дали ще бъдат подкрепени от държавата, дали си заслужава да рискуват живота си за хора, които не осъзнават риска и отговорността, които са склонни да се подскочат на всяко подсвиркване от ЕС или която и да е чужбина. Скъпи граничари, благодаря вашата всеотдайност и ценя усилията, труда и саможертвата ви! Благодаря в името на децата ни. Бог да ви пази!


Гост

#1915

2015-10-17 09:38

Нормслните хора чукат на вратата не пресксчат оградата.

Гост

#1916

2015-10-17 09:40

Защото правото на защита на държавната ни граница е свещено! Защото България е наша и никой няма правото да влиза без покана!!!! Още повече от кога спазването на закона е наказуемо? !?! Казвам го от позицията на съпруга на бивш граничен полицай и настоящ служител на МВР! !!

Гост

#1917

2015-10-17 09:40

Във всяка държава има ГКПП - законов пункт за влизане в територията на всяка страна ! Преминавайки в тази територия всеки човек приема: Да спазва законите на страната ! Нелегалното влизане считам за погазване и отрицание както на законите, така и суверенитета на държавата - това означава заплаха за живота и собствеността на гражданите !

Гост

#1918

2015-10-17 09:40

Защото съм служил 25 месеца на границата

Гост

#1919

2015-10-17 09:41

tтрябва да бъдат наградени

Гост

#1920

2015-10-17 09:43

Отдал съм 2 от най хубавите години от живота си да пазя моята страна и съм се клел под знамето и,готов съм да я защитавам докато съм жив!Всеки който обича България трябва да подкрепи петицията,в противн случай го заклеймявам като предател!

Гост

#1921 Re:

2015-10-17 09:44

#39: гост -  

 Поне да беше написал собственото си мнение,а не копирано от standartnews.com.А за да имаш такова трябва  да си ЧОВЕК!При създалата се ситуация БЪЛГАРИН!Браво момчета!!!


Гост

#1922

2015-10-17 09:47

За мен полицая е герой и трябва да бъде награден за действията си! Докато всички ние сме спали този човек е пазил държавната граница от нарушители влезли незаконно и с неясна цел в страната ни!
Драгчо

#1923

2015-10-17 09:47

ДА ЗА НАГРАЖДАВАНЕ! Подписах тази петиция защото, граничаря е в пълното си право да стреля срещу нарушители преминаващи незаконно Българската границата. Той за това е бил на това място и си е свършил работата по -добре от всички, които управляват България , взети заедно.


Гост

#1924

2015-10-17 09:48

За да защитя нашата ДЪРЖАВА

Гост

#1925 Re: Re:

2015-10-17 09:50

#1816: - Re:  

 кой си ти бе . Кой е стрелял и кой е проверявал  И ЗАЩО ДА СЕ ИЗВИНЯВА И КОЙ НА КОГО ДА СЕ ИЗВИНЯВА . БЪЛГАРСКИЯ ГРАНИЧАР ДА СЕ ИЗВИНЯВА НА мангала който НАРУШАВА СУВЕРЕНИТЕТА НА ДЪРЖАВНАТА ГРАНИЦА ЛИ .  ПРЕДАТЕЛ ДОЛЕН . ХВАЩАЙ СИ ПАРЦАЛКИТЕ И МАРШ ПРИ ТАЛИБАНИТЕ