Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1751

2015-10-17 05:43

Аз съм в недоумение как изобщо може да има две мнения по въпроса????? На тези мъже работата им е да ПАЗЯТ границата и на всеки, дръзнал да премине по този начин, трябва да му бъде напълно ясно, че те точно това ще направят. Не трябва да има две мнения по въпроса и тези граничари задължително трябва да бъдат поощрени, че са реагирали абсолютно адекватно и са изпълнили служебния си дълг.

Гост

#1752

2015-10-17 05:43

Държавната граница се преминава на определените за това места, ако не -стреля се без предупреждение. Законите са за всички.

Гост

#1753

2015-10-17 05:44

Българските полицаи трябва да имат подкрепата ни и да са защитени от държавата в действията си, разбира се кагато са правилни.

Гост

#1754

2015-10-17 05:46

Защото съм българин и милея за българия.

Гост

#1755

2015-10-17 05:47

. И ДЕТО СРЕЩНАТ ДУШМАНИН , С КУРШУМ ДА ГО ПОЗДРАВЯТ , А ПЪК СЪС САБЯ ПОМИЛВАТ ...
бясна

#1756

2015-10-17 05:49

Българите се събудиха господа политици, жална ви майка когато прелеете капката на търпението на този изстрадал и унижаван от вас народ! Няма да сварите да бягате от тук, когато настане видовия ден!

Браво на нашият граничар, един достоен българин! Нека само така да ги посрещаме вече горките "икономически емигранти", дето ако бяха срещнали на пътя не трима служители, а три жени..не ми се мисли какво щяха да им причинят! Да не говорим как могат за 1 час да изтребят цяло село както си спи.. стига с тези съжаления, това са НАШЕСТВЕНИЦИ!!!! 


Гост

#1757

2015-10-17 05:50

Da zashtitm naroda si i da potkrepim bulgariq

Гост

#1758

2015-10-17 05:51

Защото съм Българин!

Гост

#1759

2015-10-17 05:55

Защото България не е разграден двор,границата ни е неприкосновена. Кви " рикошети"?Кви пет лева?!? На месо...по нарушителите.Стига сме се подмазвали на евроГейовете.

Гост

#1760

2015-10-17 05:57

Защото в нашата страна взеха абсурдните ситуации да стават обичайно явление. Не може да пратиш човека да ти пази границата и когато той си свърши работата както трябва вместо медал да влезе в затвора!

Гост

#1761

2015-10-17 05:57

И в Турция не ги искат, с очите си видях как има протести, как хората там негодуват.Отричат се и се разграничават от действията на въпросните "мюсюлмани ".Защо ние да ги приемаме. това не са бягащи хора от войната, а терористи. Защо са без документи, от къде намират толкова пари да ги прекарат. За мен това е световна конспирация, Америка иска Европа да се срине. 

 


Гост

#1762

2015-10-17 06:01

ЗАЩОТО ОБИЧАМ СТРАНАТА СИ И СЪМ БЛАГОДАРЕН НА ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ ЗА ОПАЗВАНЕТО Ѝ ОТ ВЪНШНИ НАВЛЕЦИ...

Гост

#1763

2015-10-17 06:02

Защото считам, че смелите, доблестните, отговорните, и добре свършилите си работата трябва да бъдат поущрявани.
Всички победи и всички войни са били спечелени благодарение на хиляди такива хора!!!

Гост

#1764

2015-10-17 06:03

Граничния патрул е изпълнявал служебните си задължения,охранявайки граничната зона!Щом тази група е била агресивна, нормално е да се употреби и оръжие, по правилата разписани от закона!....тези момчета заслужават награда!

Гост

#1765

2015-10-17 06:03

Тези момчета ТРЯБВА да бъдат наградени, тъй като са изпълнили клетвата си да защитават родината си. А, освен това, вдъхнаха, най-малкото, надежда за положителна промяна в целия народ...
Подписах петицията:
Защото дори малките действия, ако са навременни, могат да доведат до големи промени.
Защото искам моята родина България да остане светска държава и да бъде "чистата и свята република" на Левски и Ботев .
Защото съм против толерастията и мултикултурализма, които предават без съпротива Европа (а и Америка, всъщност) на ислямистите. Но мултикулташките лидери продължават лицемерно да твърдят, че го правят "в името на европейските ценности"...
Защото има времена, в които невземането на отношение е равносилно на предателство към човечеството. Такива, като сегашното време.
Защото НИКОГА няма да се примиря с наглостта, безочието, лъжите, подлостта и безпардонната нетолерантност на вулгарните примитивни ислямски зомбита, които ни "налазиха" и които разбират само от силов отпор.
И защото съм се ЗАКЛЕЛА пред себе си да се боря, ако е нужно, до последната си капка кръв и до последния си дъх (а, ако е възможно - и след смъртта :)) срещу безпрецедентния опит на монополите и олигархията да увековечат господството си и да наложат на целия свят "1984" на Оруел.

Гост

#1766

2015-10-17 06:05

За да напомня на държавата,че трябва да защитава границите си и да награждава достойните граничари.

Гост

#1767

2015-10-17 06:11

Законите трябва да се спазват - пресичането на границите трябва да е легално. Не може въоръжени групи от хора просто да влизат в държавата ни и граничарите да не реагират. Добре, че все още има родолюбиви и смели българи, които не са гъзолизци като нашия "Президент".

Гост

#1768

2015-10-17 06:12

Не са влизали с бяло знаме,на челото им не пише че са бежанци.Група само млади мъже,влизащи по тъмно,реагиращи агресивно на пазещи ни граничари,са чисти ТЕРОРИСТИ.Работата на граничарите е да пазят българската граница.Те рискуват собствения и нашия живот.За медал ,не знам,но е факт,че този изстрел показва,че има съвестни,достойни граничари-българи!

Гост

#1769

2015-10-17 06:15

Нека някой да обясни на политиците и на тези който са негативни към към един истински граничар как се задържат 54 човека(нарушители на държавната граница) от 3-ма.
Браво за този истински българин който е избрал да служи на границата и да пази България.

Гост

#1770

2015-10-17 06:15

Трима граничари, които имат смелостта да се изправят срещу 20 пъти повече афганистанци посред нощ, заслужават медали!

Гост

#1771

2015-10-17 06:16

Стига сме били само териториална цялост.... Граничните полицаи показаха,че има Държавна граница на Република България, която ще защитят с цената на всичко!!! Благодаря Ви момчета! Гордея се с Вас!!!

Гост

#1772

2015-10-17 06:16

Ако нахлуе някой в моята къща,ще го убия, ако ме нападне. А България е къща на всички нас - българите! След като подкрепяме американците, защо не им подкрепяме и законите??? В Америка е така, щом ти влезе някой чужд човек с мръсна цел в двора, стрелят на месо, без предупреждение и НЕ е наказуемо!


Гост

#1773

2015-10-17 06:17

MULTICULTURALISAM NE SA6TESTVUVA,TOVA E EDNA PROVALENA IDEA ILI USPE6EN OPIT DA BADE SVETA HVARLEN V HAOS. ZA MEN TEZI AFGANI NE SA NUJDAESTI SE BEJANCI.IZPRATENI SA CELENASOCENO ZA EVROPA,TVARDE AROGANTNI SA ZA NUJDAESTI SE HORA.

Гост

#1774

2015-10-17 06:19

Трябва да се знае от всички... на българската граница рикошират куршуми за нарушителите. По мое мнение официалната позиция на България трябва да бъде стрелба на месо без предупреждение на нарушителите.

Гост

#1775

2015-10-17 06:20

Защото искам да запазя България..!!!Територията българска е свята и неприкосновена..! Да спрем анархията !Да спрем грубата защита на чужди на България интереси...!
"...Един завет ..един завет, написан с боен меч.. един завет оставили са нам дедите...ДА ПАЗИМЕ НА СВОЯ РОДЕН КРАЙ ЗЕМИТЕ...!!!.."...цитирам по спомен...