Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1601

2015-10-16 21:12

Категорично заставам зад граничарите свърши ли си работата професионално.Единственното което заслужават тези момчета е награда.
Ако по какъвто и да било начин някой от тях бъде подведен под някаква отговорност,тогава призовавам всичките гъзоблизци и боклуци в прокуратурата и в Българската съдебна и изгнила съдебна система да бъдат също разстреляни
Калоян Иванов
Лондон
Отвратен от простащината в България
гост

#1602

2015-10-16 21:13

Подписах тази петиция,защото смятам,че постъпката на тези момчета е героична и заслужават награда.Ние ,които сме далеч,представа нямаме през какви трудности са изправени защитниците на границата ни и то при такова съотношение на силите.Жалко е,че празноглавите ни политици са приели закон,който позволява на престъпниците да влязат свободно в България.Те,политиците, трябва да бъдат съдени за предателство към народа си.


Гост

#1603

2015-10-16 21:14

Защото има закони в България за влизане в страната временно (като турист) или в дългосрочен план (като студент, имигрант). България е държава със закони.


Гост

#1604

2015-10-16 21:15

Жив и здрав да е колегата! Бързо да се възстанови психически и окрилен с народната подкрепа, пак да брани границата на страната! Български лъв!


Гост

#1605

2015-10-16 21:18

Днес, цялото "журналистическо" войнство се нахвърли срещу един доблестен българин. Срещу един достоен мъж, полицай, защитил държавната ни граница с чест, защитил семействата и децата ни! Този мъж е достоен за уважение и никой няма право да го упреква, че е изпълнил дълга си! Нека го подкрепим и покажем, че ни пука! Пука ни за дома, в който живеем, пука ни за децата ни, пука ни за прилагане на законите! Ако и на вас ви пука, споделете подкрепа на стените си, изпратете и на приятели. Нека всички се обединим в един глас: ОБИЧАМ #БЪЛГАРИЯ И МИ ПУКА ЗА НЕЯ!


Гост

#1606

2015-10-16 21:19

Защото съм прав!!!!!!!!

Гост

#1607

2015-10-16 21:20

Охраната на държавната граница е въпрос на дълг и чест за всеки гражднин на Рвпублика България. Като длъжностно лице граничарят е длъжен да използва всички средства включително и оръжие. Чест и слава на героя. СРАМ И ПОЗОР на всички прожадни душици, който се продават за няколко парчета шарена хартия наречена пари.

Гост

#1608

2015-10-16 21:20

Защото всеки, който заслужава трябва да бъде награден

Гост

#1609

2015-10-16 21:21

Граничарят по време на наряд носи служба по охрана и отбрана на държавната граница на Р България.

Момчето е действало съвършено правилно и по устав. Какво искат лоясалите пИтки в МВР, да ги чери с кафе ли? В 22:30 през нощта на къра? Ами  да вземат по един поднос и да вървят лично да наливат. Може и направо да им пускат жените и дъщерите си - нали сме гостоприемни!

Служил съм на гръцката граница и заявявам, че на негово място щях да направя същото.

Предлагам:

1.Министерката да се разпореди граничните наряди да са въоръжени с дългоцевно нарезно автоматично оръжие (АК или подобно.

2. Ако това момче не бъде защитено от оплюванията, които вече разни мазни костюмарчета, дето не са помирисвали оръжие, взеха да сипят, и не бъде НАГРАДЕНО  за действията си в критична ситуация пред лицето на числено превъзхождаща ги въоръжена банда нарушители на границата и на всякакви международни правила, ДА ИЗЛЕЗЕМ ПРЕД ш.ибаното министерство и да поискаме сметка на кабинетните мишоци!

Респект и слава на България!


Гост

#1610

2015-10-16 21:23

Димитров е прав !


Гост

#1611

2015-10-16 21:24

Za dostoino izpalnen dalg se polaga nagrada!Ganizite ni sa svechtenno mjsto!

Гост

#1612

2015-10-16 21:25

Подписах петицията само по една причина:АЗ СЪМ БЪЛГАРКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#1613

2015-10-16 21:28

Незаконното преминаване на държавна граница е престъпление. Часовият е лице неприкосновено. Трима срещу 54 - за какво говорим. И някакъв мазен сириец сега плюе в национален ефир. Българи, докога???!!!


Гост

#1614

2015-10-16 21:29

Напълно подкрепям действията на нашите граничари. Тази група чужденци да не си мислят, че влизат в кварталната бакалия. Ха, ха

Гост

#1615

2015-10-16 21:29

Защото ме е страх, че полицаите, които просто са си вършили работата, ще бъдат подложени на тормоз и оклеветяване, ако не се демонстрира широка обществена подкрепа.

Гост

#1616

2015-10-16 21:30

Защото съм български патриот!За мен границите на Родината ни са свещени и неприкосновени! Всеки човек добронамерено и по законния ред влязъл в България, е добре дошъл. Браво на тези момчета, изпълнили с чест служебния си дълг!!! Заслужават награда!!! Лично им благодаря!!!
ди

#1617

2015-10-16 21:30

 Потресена съм как изобщо това може да се коментира. Драги ми европейци, ако вие си отваряте спокойно границите за нелегални "бежанци" мюсюлмани, мога да ви пожелая само успех. България има закони и граници, които трябва да се спазват. Много жалко, че от 54 престъпника са убили само един! Тези "бежанци" утре може да убият, ограбят, изнасилят, а ние да ги съжеляваме ли. Браво на полицая, истински герой. Страната ни е била дълги години под турско робство, е ние българите нямаме желание да отваряме граници за тази измет. Дръжте си ЕС ние не ви го щем. Като не ви допада политиката ни си ги прекарвайте легално престъпниците през Гърция. Да не говорим, че какви емигранти са афганистанците??? Ами да приемем целия мюсюлмански свят ако искате. Те ни превземат мирно и хитро, а вие спите...Е скоро ще разберете какво ви чака! Тези уж бежанци (все мъже) защо не бягат към мюсюлманските държави - Турция, Индия, а защо не и Русия, Китай, те могат също да им предложат добър живот. Не знам ЕС толкова ли са слепи и прости, че не виждат какво всъщност се случва...

Гари

#1618

2015-10-16 21:31

Стига вече сме били ДУПЕДАВЦИ! Никоя държава не е я нея за нас. Нека пазим държавата си и да бъдем народ с достойнство! Никой не обича марионетките и предателите. Само се възползва от тях и накрая ги затрият в ъгъла.


Гост

#1619

2015-10-16 21:31

Рано или късно ще има Видов ден за родоотсъпниците! Държавността трябва да бъде бранена и пазена! А тези кои -
то не зачитат законите попадат под ударите му.И откога изпълнението на дълга се третира като грешка от която трябва да се срамуваме?!

Гост

#1620

2015-10-16 21:32

Не искам това да стане в България!!!! https://www.facebook.com/100001630782931/videos/994515553946128/

Гост

#1621

2015-10-16 21:35

абсолютно навременна

Гост

#1622

2015-10-16 21:35

Тези 54 обучени терористи,щом са били въоръжени е трябвало всичките да бъдат ликвидирани!

Гост

#1623

2015-10-16 21:35

Работата на тези полицаи е да пазят границите на родината.Те са изпълнили достойно техният дълг към родината, като са задържали лица които незаконно са преминали държавната граница на република България.
Българче

#1624

2015-10-16 21:37

Всяка нощ когато спя на меко и в огнището светлее жар нейде из родопските полета тихо, тихо крачи граничар. Аз обичам много тоя батко зная той безспирно бди за нас, по-спокойно да работи татко, по-спокойно да се уча аз Затова и писъмце му пиша, и колети му изпращам с жар. Като стана двадесет годишен с радост аз ще стана граничар!


Гост

#1625

2015-10-16 21:38

Защото това е единственият начин да се стреснат и спрат тези орди от талибани за които има сериозни съмнения с каква цел отиват в сърцето на Европа.