Награждаване на българските граничари от Средец

ди

/ #1617

2015-10-16 21:30

 Потресена съм как изобщо това може да се коментира. Драги ми европейци, ако вие си отваряте спокойно границите за нелегални "бежанци" мюсюлмани, мога да ви пожелая само успех. България има закони и граници, които трябва да се спазват. Много жалко, че от 54 престъпника са убили само един! Тези "бежанци" утре може да убият, ограбят, изнасилят, а ние да ги съжеляваме ли. Браво на полицая, истински герой. Страната ни е била дълги години под турско робство, е ние българите нямаме желание да отваряме граници за тази измет. Дръжте си ЕС ние не ви го щем. Като не ви допада политиката ни си ги прекарвайте легално престъпниците през Гърция. Да не говорим, че какви емигранти са афганистанците??? Ами да приемем целия мюсюлмански свят ако искате. Те ни превземат мирно и хитро, а вие спите...Е скоро ще разберете какво ви чака! Тези уж бежанци (все мъже) защо не бягат към мюсюлманските държави - Турция, Индия, а защо не и Русия, Китай, те могат също да им предложат добър живот. Не знам ЕС толкова ли са слепи и прости, че не виждат какво всъщност се случва...