За пенсиониране на Божидар Димитров, директор на НИМ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За пенсиониране на Божидар Димитров, директор на НИМ

Никола

#251

2015-08-19 06:53

Поздрав на всички наивници, които са се вързали на доноса, в т.ч. и на тезата за  "недопустимото и ненаучно провъзгласяване на някакви кокали за мощите на св. Йоан Кръстител":

https://www.youtube.com/watch?v=M6QRa_gz3cs


Гост

#252 Re: Re:

2015-08-19 13:20

#231: Никола - Re:  

 Божо, агентурното ти име не е Никола, нали! Защо пишеш, криейки се зад него? и не пръдле, а само пръдльо ти е достатъчно.


Гост

#253

2015-08-19 15:28

Защото този човек съчетава нахалството и арогантността на всяко ченге. И защото съм съгласен със всички мотиви, изложени в петицията.

Гост

#254 Re: Re: Re:

2015-08-19 16:50

#239: - Re: Re:  

 Сигурно е така, но и не може един човек знае и да свърши всичко. Мислите ли, че опонентите му имат контактите, капацитета, качествата да популяризира която и да било базиилика? Аз мисля, че ако ги имаха щяха да го направят досега. И защо не направиха петиция за разкопаване или възстановяване на някоя друга базилика примерно, а правят петиция за пенсионирането на някого по лични причини?

 


Гост

#255 Re: Re: Re:

2015-08-19 17:01

#252: - Re: Re:  

 Колко лесно оборихте показаното във филма!

Поклон ;)


Гост

#256

2015-08-19 19:33

Не съм знаела, че уважаемия професор е на 70 г. Съжалявам много, но е нагло на тая преклонна възраст да се заема длъжност, на която млад специалист би бил поне толкова полезен и ценен. Г-н Димитров, имайте разума и достойнството да дадете път на следващия Незаменим, но млад и в трудоспособна възраст!

Гост

#257 Re:

2015-08-19 19:35

#251: Никола -  

 ПОЗДРАВ НА ПРОПИТИ ОТ ЗЛОБА И НЕНАВИСТ ИДИОТИ!

Марио

#258

2015-08-19 19:40

говоря сериозно Божидар Димитров се похвали в интервю как като млад много чужденки е еб*л и 8 годишната му дъщеря казала - браво тате браво колко много путк* си на*бал тате браво на теб - сериозно говоря  уникален Простак е Божидар Димитров и лъжец също в интервю в предаването на  Коритаров ПЕЩЕРАТА на въпрос на зрител как е казал че за един живот една партия стига БСП и после се кандидатира от ГЕРБ обвини зрителя че лъже и това не са негови думи а на областния управител на Благоевград - баси и наглоста като във вибокса в господари на ефира го дават точно как го казва това + агент доносник на Държавна Сигурност каква пенсия за това човекоподобно - не знам


Гост

#259

2015-08-20 08:41

Божидар Димитров е завършено олицетворение на чалгата в цялата държава. И имам предвид манталитета, не "музиката". Бутафорен учен, малокултурен и пропит от всичко, което не понасям в държавата ни.
Никола

#260 Re: Re:

2015-08-20 08:57

#257: - Re:  

 Отново никакъв коментар на филма. Показателно!


Гост

#261 Re: Божидар да безобразничи не спира И това ще го аутодафира.

2015-08-20 18:08

#25: - Божидар да безобразничи не спира И това ще го аутодафира. 

 АБЕ МАЛОУМНИК, ТИ ИМАШ ЛИ АКЪЛ? ТИКВО НЕДОРАСЛА!

Валя

#262

2015-08-20 18:51

колкото Алексей Петров е Доцент толкова и Доносника на 6 ти отдел Божидар Димитров е Професор и на двамата титлите са им дадени по поръчка на Службите - и двамата прости неграмотни селяни с 3 правописни грешни в един ред 


Гост

#263

2015-08-20 20:42

Крайно време беше да се предприеме нещо за разобличаването на този шарлатанин и да му се отнеме възможността да говори публично от името на НИМ и на научната общност. Археолозите вече заявиха по повод на "вампира" и мощите на св.Иван Кръстител, че той не е археолог. Не знам защо мълчат историците. Не може човек, който е завършил история, да сложи в устата на Сципион Африкански прочутата фраза на Катон Стари за Картаген (Carthago delenda est). Мисля, че това го знаят дори хората, които не са историци по образование (аз не съм историчка).
Евгения Петрова

#264 Re: Re:

2015-08-20 20:48

#231: Никола - Re:  

 Доста нескопосано изказване, не можах да го разбера, но предполагама, че "Проф. д-р Подъл Историк" се отнася за Божидар Димитров - наистина много му приляга.

Философ

#265 #113 Re: Агент „Тервел“, „Телериг“, „Кардам„, „Богдан“ -цялата пасмина да гори в ада!

2015-08-21 08:16

 Божидар Димитров е наистина неудобен, защото е селски шмекер, а не учен и е некомпетентен. Той е удобен само за незапознатите с действителните резултати на историческите изследвания . Удобен е за неграмотните , които гълтат „като гъски червеи“ненаситно пропандата, че „българите са най-умните, най-красивите, имат най-старата и най-славната история“. Б.Д. е от мръсното котило на Държавна Сигурност-фабриката за методи на държане , на българския народ в невежество и бедност. Тяхното мото е: „ПРОСТ НАРОД-СЛАБА ДЪРЖАВА“. Вън от НИМ, вън от науката ненеситен лакомнико!


Гост

#266

2015-08-21 08:57

Незабавно пенсиониране и оттегляне на сенилния психар БД от НИМ, и изобщо - от руините на българското културно наследство! Това недоразумение е пълен срам за България.
Нина

#267

2015-08-21 18:22

Доносника на Държавна Сигурност Божидар е роден в Созопол Република България,но Баща му е роден в Румъния, а Майка му в Унгария Печ, баба му и дядо му са родени единя в Македония,другия в Гърция ! типични представители на чаргарски цигански племена,местещи се с катуни- Божидар Димитров е Чаргар - циганин

Учуден

#268 Странности

2015-08-24 11:01

Защо кампанията срещу ДС хората във властта е избирателна!?

Едни ДС са добри, защото са наши аверчета, а други ДС са лоши, защото не са ни аверчета. Не пием бира с тях.

Странностти на българските страсти

 

Leipzig

#269 Frage

2015-08-24 11:14

Дичев нямаше ли книга с гол дамски задник на корицата?


Гост

#270

2015-08-24 20:31

Б. Димитров унищожава и раздава на своя глава музейни експонати. Става въпрос за многократното раздробяване на парчето от Честния Кръст и раздаването на парчета от него на църковни и частни лица.

Гост

#271

2015-08-24 21:25

Б. Димитров се прави на националист, защото усеща, че за това има търсене. Национализмът му е примитивен и нагаждачески - харесва се на немислещото мнозинство.

Гост

#272

2015-08-25 14:09

Милиционерину милиционерското! Мястото ,което заема се полага на истински учен ,а не на отявлен апологет на Лисенко

Гост

#273

2015-08-25 18:38

Недопустимо е един директор на музей да разтрошава и раздава части от какъвто и да е било музеен експонат, а то го направи многократно със парчето от Св. Кръст находящо се в НИМ.
Евгений

#274 Търгаш

2015-08-27 13:23

За съжаление, у нас историята не се доказва, не се и показва, а се разказва по най-елементарен и популистки начин от долнопробни търгаши като посочения в петицията. Но ... какъвто премиерът, такъв и неговият бард (пиша "бард', понеже вероятно думата "аед"е вече непозната). Да се чувстват виновни онези, които ги търпят и тях, и безобразията им. Псевдонаучна чалга и тотална всичкология, заквасена с фалшиво патриотарство! И е удивително колко много заблудени и неграмотни души подкрепят този шарлатанина Б. Димитров.

Петър

#275 Re:

2015-08-27 14:19

#1: -  

 Майкооооооо колко сте промити тук срамота е да искате пенсионирането на един толков достоен и голям човек като Божидар Димитров. Скрийте се някаде по добре сменете си и българското гражданство с друго