Одобрявате ли легализацията на марихуаната за медицински цели?


Гост

#1

2015-08-13 06:50

Надявам се да се легализира употребата на марихуана за медицински цели защото има много болни хора

Гост

#2

2015-08-13 12:05

Вярвам,че има много хора ,които се нуждаят от този вид марихуана ,ако не за лечение ,то поне за успокоение на болките ,когато са нетърпими и да доживеят времето си поне като нормални хора ,а не да дочакат края си в нечовешки мъки.Дано по скоро се разреши използването за медицински цели,защото болните не могат да чакат някои институции да се наумуват.

Гост

#3

2015-08-17 14:04

Защото не сме престъпници!!!

Гост

#4

2015-08-17 14:16

Твърдо ЗА , срамота е в една Европейска държава , да вкарват момчета по затворите , за два грама канабис......


Гост

#5

2015-08-17 14:36

Подписвам се, защото смятам за глупаво да отхвърляме природната медицина.Нека да бъдем разумни.

Гост

#6

2015-08-17 14:49

ЗАЩОТО Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА ПУШЕНЕТО НА МАРИХУАНА !!!!!!!

Гост

#7

2015-08-17 15:24

Защото се нарушават човешките права!!!
Онзи там

#8 Много назад....

2015-08-17 15:43

Москов , доказано е вече , че пушенето на марихуана е по-малко вредно от употребата на алкохол и цигари...фактически вредата не е от марихуаната , а от самото горене... Да не говорим за самите ефекти от марихуана и алкохол... Аз съм на 26 и от 3 години си вадя годишни рецепти В КАЛИФОРНИЯ, където си пуша , изпарявам , готвя и т.н. всеки ден (за марихуана говоря). Страничните ефекти са - смях , пица и добра компания от интелигентни младежи. В България обаче , не мога , щото някой си е решил че моя живот му принадлежи и начина по който аз си почивам от работа и ежедневие (на дивана) е опасен и заслужава затвор. Не ви ли е срам вече?

Ето и няколко факта:

ДИЛЪРИТЕ НЕ ИСКАТ ЛИЧНА КАРТА!!

ДИЛЪРИТЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ПЕЧАЛБА!!

"СДЕЛКАТА" В ТЪМНАТА УЛИЧКА НЕ СЕ ОБЛАГА С ДАНЪЦИ!!

АЛКОХОЛА ВОДИ ДО АГРЕСИЯ  , МАРИХУАНАТА ВОДИ ДО ХЛАДИЛНИКА!!

НИКОЙ НЕ ЗНАЕ ТОЧНО КАКВИ ХИМИКАЛИ СА ИЗСИПАЛИ НА МАРИХУАНАТА ОТ УЛИЦАТА!!

РЕГУЛИРАНЕТО , ОБЛАГАНЕТО С ДАНЪЦИ И ПРАВИЛНИЯ НАЧИН НА ОТГЛЕЖДАНЕ В НОРМАЛНИТЕ ДЪРЖАВИ  ВОДЯТ САМО И ЕДИНСТВЕНО ДО ПОЗИТИВИ (СПАД НА ПРЕСТЪПНОСТ , ПАРИ ОТ ДАНЪЦИ , ДЕТО СЛЕД ТВА МОЖЕ ДА СИ ГИ ОТКРАДНЕТЕ, НОВИ РАБОТНИ МЕСТА  И ДР.)

ПОЗИТИВИТЕ ОТ РЕГУЛИРАНЕТО СА БЕЗГРАНИЧНИ КАТО ЦЯЛО...

 

Иначе аз лично си идвам всяка година в България да се видя с приятели, само дето те не останаха вече...Догодина като си дойда пак , и е същата мизерия , корупция , престъпност , селяния , побои , деградация , алкохолизъм и т.н. , просто ще продам каквото имам , ще си събера багажа  и ще отида в някоя нормална държава , както направиха много хора които познавам! И съветвам всеки млад човек , който чете т'ва да направи същото... (в Чехия е готино между другото)

 

Аа и ако чакате 60 годишните лелки в тия "агенции" да направят нещо, ще си почакате. Те работят на принципа "Винаги така сме си го правили". Еволюция в България - йок!

 

Айде чао и успех на всички , и без много надежди, българи сме все пак а за малцинствата никой не си мърда пръста! :)


Гост

#9

2015-08-17 15:44

Защото смятам зо необходимо за се легализира марихуаната тъйкато аз сомата съм с онкологично заболяване и смятам че ми помога, а не обратното.

Гост

#10

2015-08-17 15:54

Защото подкрепям хората имащи нужда от лек.
Киберпетел

#11

2015-08-17 16:01

Чрез легализацията на марихуаната:

1. Ще изчезне черният пазар на марихуана. Парите, правени от продажба на канабис, ще се облагат с данъци и няма да отиват в ръцете на хора, които са замесени в друг вид незаконни дейности.

2. Ще се създаде работа за производителите на коноп. От индустриален коноп ще можем да произвеждаме текстил и биогориво. В България има много неизползвана плодородна площ.

3. Ще се пренасочат данъците от полицията и затворите към здравната каса, образованието и пенсиите на възрастните.

4. Ще сме привлекатела туристическа дестинация.

Пуф-Паф

#12

2015-08-17 17:26

Няма растение с името марихуана, казва се КАНАБИС.


Гост

#13

2015-08-17 17:28

защото е редно

Гост

#14

2015-08-17 19:30

Защото марихуаната наистина трябва да бъде легализирана,защото не искам България отново да остане изолирана от модерния свят ,България не бива да остава пак със остарели разбирания ,поне веднъж ,искам България да бъде актуална и министърът на здравеопазването да си актуализира информацията за употребата на марихуана

Гост

#15

2015-08-17 19:48

Трябва да се легализира. Лекува рак.

Гост

#16

2015-08-17 23:51

kato gledam kakvi gluposti davat po novinite i kak se nadvikvat kato selqni idioti nqma da stane skoro no vinagi 6te sum za bolnite hora

Гост

#17

2015-08-18 04:40

Защото е крайно време да бъде реабилитирано това растение!
Мяф

#18 Re:

2015-08-18 05:45

#1: -  

 Аз съм за.Болна съм от рак и се моля най после да се намери лечение за мен и всички останали


Гост

#19

2015-08-18 05:49

Защото ми писна едни да влизат в затвора и да бъдат преследвани от закона за една цигара, която дори е по-безвредна от тютюнева цигара, а други да ограбват, колят и бесят и да им се разминава !!! Сещайте се за кой етнос говоря !!!!

Гост

#20

2015-08-18 05:54

За да може всички онкоболни а пък и други болни да получим шанс за живот

Гост

#21

2015-08-18 06:14

Защото ми писна деца да висят в районите и с тях да се отбива номера, вместо да хващат крадците!


Гост

#22

2015-08-18 06:19

Подписах петицията,защото вярвам в лечебните свойства на марихуаната и искам хората,които имат нужда от нея да могат да я използват без да се притесняват от наказателно преследване.

Гост

#23

2015-08-18 06:48

Вярвам, че в борбата срещу рака трябва да се използват всички възможни средства. Вярвам, че марихуаната не е по-вредна от отровите използвани при химиотерапията. Напротив, множество лекари от цял свят споделят добри резултати от прилагането й при болни пациенти от различни тежки заболявания. Само един човешки живот да бъде спасен, болката да бъде сведена до минимум - струва си!

Гост

#24

2015-08-18 07:18

Подписвам защото така е правилно!

Гост

#25

2015-08-18 07:21

За да се облекчат страданията на болните .