Да уволним ОмбудСрамНяма Мая Манолова!

Да уволним ОмбудСрамНяма Мая Манолова! / Съобщения / Бравоооо! / Коментари


Гост

#1

2015-08-02 04:29

Трябва да засилим темпа чрез ежедневни призиви.
Петра

#2

2015-08-02 05:45

Дано ги съберем и най-после да докажем, че не сме мърша, а народ! Че не сме заспали, че не петстотингодишното  робство, не чичо Иван или чичо Джон, а само ние можем и трябва да променим съдбата си към по-добро!

soare1

#3

2015-08-02 07:59

Относно скоростта на събиране на подписите и срока за постигане на желаните 200 000 предлагам да се продължи с паралелна подписка и в реални условия пред кметствата на всеки град/населено място. Създайте Инициативен комитет с представители по градове/населени места и координирайте. Подписка /петиция/ във виртуалното пространство + реална подписка на терен ще имат по-голям шанс за успех и за съкращаване срока на събираемост на подписите.


Гост

#4

2015-08-02 08:34

Това е направо идеално,както се казва.Тази никой от нас не я иска.

Гост

#5

2015-08-02 09:12

Защо не се обедините двете оетиции? Това бърка хората. Може да има хора подписали и двете петиции.

Гост

#6

2015-08-02 09:26

Силно се надявам гласовете да нарастват лавинообразно. Не ми се иска да стои на длъжността 80 дни, нарочно не и споменавам името защото няма да се удържа и ще напиша нещо дето не е за писмена реч ........

Гост

#7

2015-08-02 13:48

Според мен е редно да има само 1 петиция, за да съберем подписите по-ефективно. При обединения на 2 петиции голяма част от подписите вероятно ще се дублират.

Гост

#8

2015-08-02 14:23

Така както сега ги разбирам нещата сега,май ще се съберат лесно,а резултат пак няма да има.И ако да,ако все пак положителен такъв има и бъде премахната,аз предлагам да не се спира.Следващата петиция да бъде за премахването на всички настоящи абсурдни личности в парламента завинаги и напълно,по-специално такива които са имали своят шанс,в смисъл били са в управлението,и меко казано не са направили нищо за народа, а само са се облагодетелствали.Също такива които, имат очебийно нисък коефициент полезно действие(КПД),пълен аут,абсолютна забрана да стъпват повече в парламента или където и да е било другаде в България на административна работа.Какво ще правят народа не вярвам да го интересува,да си търсят работа,като зидари ако искат.И другото което е,крайно време е да се спре порочната практика да ги чакаме да работят по тяхно желание,да им се търси месечен отчет,ако не са направили каквото трябва,ако не са покрили някакъв минимален работен месечен план пак аут.Ако не може по-друг начин с петиции в интернет,мисля няма да струват много,няма да пият,ядат и да искат да им се плати тези петиции.Да действаме сега днес,утре вече може да е късно,смятам че сме здравомислещ вид хората,смятам,че сме умни като нация.Нека направим така,че да не последваме като нация динозаврите,чувал съм за твърдение,че са имали мозък, като орех,ако то това е така сами преценете колко голям потенциал имаме да оцелеем.Защо правя такова сравнение с тях ли,защото натам сме тръгнали като нация,да изчезнем,като тях,а имаме мисловният потенциал да променим нещата.А колкото до депутатите,никой с желание за живот не би си сложил бесилото на врата и не би си ритнал столчето,както и те никога не биха гласували закони,които да ги изкарат от играта или да им нарушат комфорта.Най-простият пример с ваканциите,заплатите,колите,сигурно предполагам имат и служебни телефони със сметки плащани от държавата и какви ли не облаги.Те трябва да са луди едва ли не,свикнали на всичко това и да гласуват да се откажат и орежат тези екстри или поне намалят имайки предвид заплатите например.Ако са с ниски заплати няма да имат интерес да са там,ще освободят място на някой,който ще върши работа,или най-малкото ще започнат да работят.Много отиват там да се наспят,да четат вестници,сигурно доста убиват времето с таблетче в ръка сърфирайки в нета.
И още мога да ви пиша,но толкова много ми е в мисълта,че половината го забравям докато пиша останалото,а и полза от напразно писане няма,тя е ясна кога я има,когато се предприемат ясни точни отсечени дествия без компромис за никого и нищо,от хора с железен и прям характер.

Гост

#9

2015-08-02 15:19

Българския парламент няма сърцати депутати!! Днешно време е трудно да си сърцат и Мъж за това повечето се отказаха

Гост

#10

2015-08-02 15:33

Колкото повече, толкова по-добре. Това е единствената възможност!

Гост

#11

2015-08-02 17:31

Добра идея е взаимно да си подпишем петициите.

Гост

#12

2015-08-02 18:21

СТрахотно!!!


Гост

#13

2015-08-02 20:12

Точно така!

Гост

#14

2015-08-03 07:36

Здравейте,

тъй като в Закона и по-точно в посочения от Вас член няма текст за отзоваване чрез Петиция, моля, помислета за тази точка, която визира морални причини. Мисля, че тук можем да направим нещо. Имам пед вид Костинброд, тъй като там се доказа, че няма нарушение, а също така Законопроект внесен от Мая Манолова в 40-тото Народно събрание, чрез който даде възможност при ипотека и 3 неплатени вноски, без да има съдебен процес Банките директно да дават длъжниците на ЧСИ. Това го няма никъде по света. И в двата случая тя не е действала в интерес на хората. Сигурна съм, че има и още такива случаи, за които аз не зная. Помислете върху това.

Поздрави!


Гост

#15

2015-08-03 10:39

Е хайде да си пожелаем да е по - скоро от 80 дни... Тоя народ вече свикна много да търпи.. Та 800 дни, та 80... Няма ! Още от другия месец да са 400 000 !..