ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Рашруш

#126

2015-08-14 19:35

Подписах защото не обичам някой да ме представя някъде без да ме пита,трябва да сложим край на това ....Успех Емигранти!!!


Гост

#127

2015-08-15 00:36

zaštoto i e došlo do guša ot pomijari i plazmodii

Гост

#128

2015-08-15 04:09

Защото съм напълно съгласна със съдържанието й.

Гост

#129

2015-08-15 07:23

Sa da snajat che ni ima ...
Драгостинов
Гост

#130

2015-08-15 11:23

Добре някакви имена имат ли тези хора? Кой, кога, с чия помощ ги е поставил/назначил? Какви са тея агенции и съвети, къде се намират, с кого работят...?
Ще подпиша, защото ми писна да казвам "бахти държавата".


Гост

#131

2015-08-15 13:43

Тези нищо не значещи ВОС ще бъдат /или са/ своего рода тайните сметки за нужните не стигащи гласове при гласуването на есен и за президентските, догодина. Интересно би било да се знае кои са начело на ВОС в Турция или в Русия, или в Македония, където има компактно население с право на глас. И още нещо - дали наистина са политически безпристрастни или в тях кипи силната страст към точно определена партия.

Гост

#132

2015-08-15 20:39

Заради неясните структури.

Гост

#133

2015-08-16 06:03

Нищо хубаво не е съчинено от административния апарат

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2015-08-16 18:05


Щастливец

#135 Сбогом Булгаристан

2015-08-20 17:45

Най-щастливият ден в моя живот беше денят, когато получих австрийско гражданство. Сбогом Булгаристан!

Щастливец

#136 Re: Сбогом Булгаристан

2015-08-29 07:20

#135: Щастливец - Сбогом Булгаристан 

 С Богом Булгаристан!

Петър Анастасов

#137 Re: Стаматов

2015-09-07 16:52

#85: един от авторите на петицията - Стаматов 

 С това име опорочаваш петицията ! ! !

бивш обитател на Б...

#138 Re: Re: Стаматов

2015-09-09 09:03

#137: Петър Анастасов - Re: Стаматов 

 Съгласен съм с вас, но идеята ми беше да подскажа, че оправия в нашата Родина няма. Каквито и петиции и протести да се организират, мафията държаща властта и„правосъдието“ няма да се поддаде на логични или емоционални реакции, на недоволните граждани на държавата България. Затова може-би малко преиграх, като я нарекох с името, под което е била известна в продължение на 500 години. Осъзнавам, че съм надценил чувството за хумор и релиност на участниците в петицията и се извинявам искрено. Дори и в случай на успех, властимащите няма да оставят емигрантите сами да се организират, а ще им поставят„най-достойните“ агенти да ги манипулират. Това е моята увереност! „Бившата“ Държавна Сигурност държи здраво като всички лостове на властта и бизнеса в България, така и всякакви прояви и желание за неманипулирани от нея граждански и емигрантски сдружения и организации. Затова драги ми сънародници, аз лично за себе си съм решил проблема с бившата (?)османска провиция, както я нарекох в предишния си коментар. Желая Ви успех, търпени и здрави нерви!


Гост

#139

2015-09-10 08:50

Преди два дни се прибрахме от България след 3 месечен престой там. Нещата там отиват на много зле. Трудно е даже да си вземеш български паспорт, карат ни да чакаме с месеци и да плащаме големи суми. България е в ръцете на най-корумпираните хора...населението там, даже и наши роднини, са съвсем оскотели и правят всичко възможно да измъкнат много пари от нас, да си вземат незаконно наша собственост, земя. жилища, под предлог, че нас ни няма и ние сме се 'уредили'в чужбината. Крайно време е да си създадем наше емигрантско правителство, което да представя не само българите от диаспората, но и българите от страната. Населението е много недоволно от управниците от последните 26 години. Говорихме с много хора, пътувахме по цяла България, песимизма е всенароден и отчаянието огромно... Навсякъде развалини, порутени къщи, бездомни келяви кучета и гарги се ровят в боклучарските кофи на софийските комплекси, тротоарите разбити, прах и мръсотия се ширят повсеместно. Разбира се, ще подпишем петицията и ще участваме във всички подобни начинания. 


Гост

#140

2015-09-16 19:03

От толкова много емигранти ,нищожен брой подписи ,както винаги ,българчето ако е добре ,друго не го интересува ! Еееех ,Народе Български ! Браво на нас ,и на вас ,неактивните !?
Вили

#141

2015-09-16 19:05

От толкова много емигранти ,нищожен брой подписи ,както винаги ,българчето ако е добре ,друго не го интересува ! Еееех ,Народе Български ! Браво на нас ,и на вас ,неактивните !?


Гост

#142

2015-09-16 22:11

Много от емигрантите не знаят за съществуването на този сайт и петиция. Ние също разбрахме за сайта едва миналата година и до този момент сме Много активни. Само лятото не бяхме, защото си бяхме в България и бяхме много заети с други неща..Дори и да сме добре, нас ни боли, че хората в Родината не са добре, даже са много зле:(((( Кой казва, че българите били егоисти???


Гост

#143

2015-09-21 12:31

Pravilno e

Гост

#144

2015-09-29 21:51

Защото обичам България и искам нещата ставащи там да се променят към по добро.Искам Българите да живеят спокойни и по добре! Омръзна ми от лъжи и лъжливи и корумпирани политици !