Забрана на неонацистката организация "Кръв и чест"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Забрана на неонацистката организация "Кръв и чест"


Гост

#51 Re:

2015-07-25 02:22

#50: Някой мислещ -  

 А идеята , освен масовото лумпенизиране и затъпяване каква е ? И понеже милеят за родината трябваше да пребият дядо пред очите на внучето му, набедено за просяк, а всъщност - шампион по ски и учещо в частно училище.....Безмерна Тъпота. Омразата никога не е водела и не води до нищо градивно. Ако утре се случи така, че имаш нужда от помощ и някой " мръсен, долен и незнамсикакъв " ти помогне без дори да се замисли, тогава какво ще кажеш, кой мисли повече ? Дори дете знае повече за идеята на патриотите ни. Представи си само за миг, че утре те обградят 6-7 " юнаци " и без каквато и да било причина започнат да те тормозят, ще кажеш ли " давайте , момчета, готов съм да умра за " идеята " ? Ако наистина милееш за родината не би трябвало да я излагаш с хулигански прояви. Преди време група " идеолози " нападнаха англичанин, защото в " България се говори на български ". Е, по тази " логика " , ако ти се удаде възможност да отидеш в чужбина и не знаеш езика не би трябвало да ходиш там, така ли ? Честно и логично ли ти се струва да те пребият, защото в " Германия се говори само на немски ", примерно ? Не ти вярвам, че го мислиш сериозно.


Гост

#52

2015-07-25 12:28

Защото не искам да ме е срам, че съм българин. Не искам да ми се налага да отглеждам децата си далече от България и тая невероятна селяния и простотия. Смърт на нацизма.


Гост

#53

2015-07-25 13:29

Мисля, че коментарът е излишен! За съжаление за България 21 век още не е настъпил.

Гост

#54

2015-07-25 18:50

Имате подкрепата ми!


Гост

#55

2015-07-25 19:45

Категорична забрана, за тази пасмина Кръв и чест, свърталище на психопати и дегенерати.

Гост

#56

2015-07-26 08:25

Такива организации нямат място в нашето общество!

Гост

#57

2015-07-26 09:50

Видяхме, какво донесе Втората световна война! Видяхме как нацизма във всичките му форми, унищожава човешки животи!

Гост

#58

2015-07-26 10:15

Вчера даваха " Американска история   ", много, много поучителен филм, хубаво е да се гледа от поддръжниците на " идеята " и най-вече краят на филма, " Омразата никога не е водела до нищо добро ". Нека си отговорят и на въпроса " Донесе ли ми нещо добро  досегашният ми начин на живот ? ". Сигурна съм, че могат да използват потенциалът и енергията си за нещо много по-смислено и градивно.


Гост

#59 Re: 2

2015-07-26 17:49

#28: Бранник - 2 

  Ако не може да мислиш,поне си каза името, че е измет.   цар Соломон е казал:  Каквото извира от сърцето,това говори устата.


Гост

#60

2015-07-26 20:17

 " Ние сме едно. Аз, който пиша това, и ти, който го четеш. Направени сме от едно и също. Еднакви сме. Еднозначни. Защо се държим като нещо друго? Защо се опитваме насила да отречем еднаквостта си? Използваме илюзорни мерила, които не съществуват реално.
Цвят, тегло, височина, език, адрес, пари, граници, политика, държава, убеждения, вяра, бог, вкус, вид, пол...
Всичко това е измислено. От нас самите. Така сме научени. А реално то не съществува. Всички кървим и болим, всички се смеем и плачем, радваме се и страдаме, срамуваме се и се гордеем, падаме и ставаме, заспиваме и се събуждаме, по един и същи начин. Еднакви сме.
Представете си човечеството като езеро, всеки отделен човек е една отделна молекула. Никоя от тях не се свързва със съседната, но в същността си е еднаква с нея. Два атома водород, един атом кислород. Два атома човек, един атом характер. Същите сме. Всяка молекула е отделна, самостоятелна, и се докосва само до най-близките до нея в цялата маса вода. Както хората. Но ако в единия, най-далечния залив на езерото, пуснем зараза, скоро цялото езеро е заразно. Защо ни учат, че не е същото и при хората?
Учат ни как да разделяме по признаци, но не ни учат как да събираме по тях. Или въпреки тях. Не учете децата си как да бъдат богати, научете ги как да бъдат щастливи. Така, когато пораснат, те ще знаят стойността на нещата, а не цената им. Научете ги, че всички ние, и хората, и природата, сме едно и също- рециклиран звезден прах. "


Гост

#61 Re: Re: Re:

2015-07-26 22:40

#14: - Re: Re:  

гледай новини и телевизия и си мълчи идиот


Гост

#62

2015-07-26 23:15

Нацизмът и глупостта са едно и също, вървят ръка за ръка. И всъщност на нацистките организации най-много би им отивало заглавието " Без Чест ". Защото, ако имаха Чест, нямаше да нападат деца и старци безпричинно, нямаше да се бият подло - цяла гвардия срещу един, няма капчица чест в това да стресираш и тормозиш Дете или друг беззащитен човек. Също, ако човек върши честни и добри дела, той не се крие. Цивилизованите Хора Никога Не Биха използвали дивашки методи и саморазправа. Но и поговорката " Няма Ненаказано " Добро " " не е случайна, рано или късно всеки си плаща, по един или друг начин. 


Гост

#63

2015-07-27 13:25

Толерантни можем да сме само към организации, които не са срещу толерантността!

Гост

#64

2015-07-28 17:13

Нацизмът не е мнение, а престъпление! А още по-опасно е, че се превръща и в мода...

Гост

#65

2015-07-28 17:20

Писна ми от фашистки насилници.
Georgi

#66

2015-07-29 02:23

Da se zabranqt takiwa organizacii e dobre i prawilno! W interes na istinata trqbwa da se zabranqt radikalniqt islqm i etni`eskite partii. koito sa tolkova opasni, kolkoto i gadnite skinari.

няма

#67

2015-07-29 19:47

Поредния въшлив опит на БХК, да си прокара смръдливата, антинационална и опадъчна идея !!!

Пожелавам ви на всички вас...да се будите с циганин в леглото  :)

Кой пък от вас някога е имал проблем с такива хора.......???

Ако Хитлер беше успял ...света щеше да е доста по-различен и уреден.....но историята се пише от победителите, всичко останало е тълпа от овце. А нашия народец е пример за това!

Що не направите петиция против всички тия национални предатели в парламента, що не се замислите че всичкотова, което се случва е преди избори и пак ни манипулират!

Пълни предизборни тъпни- сега за "Кръв и Чест" се хванаха....   все едно по цял ден скинове и неонацита ви блъскат и малтретират...аре малко по обективно.....и най-вече всички дружно да ги изритаме тия от парламента......ама всички- целият народ. 

А не да ни насъскват помежду ни....всички живеем тук мамка му  :(


Гост

#68 Re:

2015-07-30 00:27

#67: няма -  

А замислял ли си се как щеше да се чувстваш, ако се беше родил не както на адолфчо му харесва ? И с какво ще оправдаеш омразата си, ако утре " циганин " ти помогне ?

милет

#69 Re:

2015-08-02 08:17

#34: ЙЙКК -  

 ти мизерна сган миришешта на гяур и аз съм на това мнение не искам да работя и бабати или ти да вземаш от мойте пари цял живот плащам данаци и ги ядат долните и крадливи българи ,който крадат всеки божи ден ток и пари от държавата ,а такива като мен ги плащат вие сте най долното племе в света грешка на природата....знаете ли коя е най голямата грешка на господ,че е създал българите ,а грешките трябва да се почистят и природата си знае работата..

 


Гост

#70

2015-08-02 09:35

връщам се назад във ония мрачни времена на нацизма и фашистките издевателства за милионите жертви на това безумно отношение към живота на хората което е най ценният дар за човека и съм категорично против рецедива на подобно явление.,което на последък намира място ив нашето общество и подклаждането е от партии като " Кръв и чест"за да се осигури вековното традиционно мирно съществуване и опазването на националната сигурност съм за забраните на тези партии..Съществуването им подържа постоянен страх иочакването на лоши неща.


Гост

#71

2015-08-03 12:52

Додея ми от този глупав спор и от тоновете словесна помия и обиди. Не мога да повярвам, че още има хора, които съдят за човек по произхода, а не по поведението му. Щом ви харесва да си вгорчавате дните с тонове БЕЗМИСЛЕНА омраза - добре, пилейте си живота с глупости. Колко лесно и хубаво би било да се разбираме и да си помагаме ВСИЧКИ, но явно на някои не им харесва да им е лесно.

,гордият ром

#72

2015-08-05 08:12

да се осъзнаят българите със селски манталитет, като се огледат около и в себе си за да прогледнат ,че за нищо не стават освен да мърсят света .След толкова години мирно съвместно съществуване  си останаха примати подчинили разсъдъка си само на предразсъдъци и омраза ,която е присъща единствено и само на приматите.Вйжте въвВарна какво става ,от тв екрана аплодират явно заплатените провакации знае се от кои. За това трябва да се задейства подписката и види бял свят до всички отговорни институции у нас и в  чужбина.  


Гост

#73

2015-08-25 02:55

Глупаци

8814

#74 Не сме расисти!

2018-07-06 09:12

900 мангала се подписали да не ги бият, а ние къде да се подпишем да не ни обират роднините по селата? Тъпаци! Никакви помощи за вас, никакъв БХК, само бой...

 

Ето я истинската петиция - https://www.peticiq.com/104912 - подписана от повече от три пъти повече хора.