ДА ЗАЩИТИМ ЧЕСТТА НА БРИГАДЕН ГЕНЕРАЛ ДИМИТЪР ШИВИКОВ!


Гост

#51

2015-04-25 03:11

Подписана! 

Защо г-н министър "спахте" досега? 

Айде нема нужда-знаем отговора!


Гост

#52

2015-04-25 08:29

Защото категорично смятам, че генарал Шивиков в никакъв случай не е нарушил закона. Това е преднамерен опит генералът да бъде омаскарен, което очевидно няма да се случи

Гост

#53

2015-04-26 13:13

И за миг не се съмнявям в подчтеността на генерала.И той е един от нас, обикновен човек с неговите грижи,семейство, потребности и ежедневие/макар, че носи персонална отговорност за 4000 човека/.Кой го измисли това, че близък, макар и подчинен, като дойде да ти помогне, е престъпление.Аз също съм офицер, макар и вече от резерва и смятам, че офицерската чест е непрекосновена и никой няма право с лека ръка да плюе върху нея.Защото никой не е застрахован от доноси и анонимки- днеска е той, утре си ти.

Гост

#54

2015-04-28 16:44

Всеки има право на подкрепа и защита до доказване на противното!!!
Георги Смилянов
Гост

#55

2015-05-06 08:42

Познавам Димитър от гимназията, в която учехме заедно доста години! Но и аз съм офицер, и аз съм помагал на подчинени и на началници, и на мен са ми помагали! Това е нещо нормално, приятелите на военнослужещите, да бъдат други военнослужещи! И уверявам ви, никой никъде не ходи да помага насила! Това с обвинението са пълни глупости!!! На цялата страна е ясно, че искат да го омаскарят!!!


Гост

#56

2015-06-08 20:11

Генерал Шивиков е офицер и интелигентен човек достоен за уважение, никога няма да повярвам в лъжи по негов адрес!

Гост

#57

2015-06-09 06:33

защото е едни голям БЪЛГАРИН

Гост

#58

2015-06-27 17:56

Генерал Шивиков е един от малкото достоини български генерали. Той е истински професионалист до мозъка на костите си. Пълководец от световна величина. Със своите професионални и чисто човешки качества по време на мисиите си в Ирак и Афганистан всяваше сред подчинените си респект, уважение и доверие както при изпълнение на служебните задължения, така и в чисто човешки план.
Аз като един от участниците в състава на 4 пб -Ирак твърдо вярвам в личните и професионални качества на г-л Шивиков и ще отстоявам честта и достойнството му на един истински български ОФИЦЕР и ЧОВЕК !

о.р.подполковник Георги Кръстев /Комендант 4 пб/

Гост

#59 Re:

2015-10-16 11:04

#1: -