искаме справедливо наказание за убиеца на Петьо от Панагюрище


Гост

#201

2015-04-18 19:15

Много вярвам и се надявам че най накрая някой ще си получи заслуженото наказание а не както досега , но трябва и ние да се обеденим и да направим всичко възможно затова . Нашите деца не ги раждаме и отглеждаме за да ги убиват по пътищата , така че този който убива във затвора докато е жив  !!


Гост

#202

2015-04-18 19:17

Защото искам убийците на децани да получават най- строги наказания ,защото искам най- после справедлива съдебна система а подкупна !

Гост

#203

2015-04-18 19:20

Trqbva nai posle da ima spavedlivost v tazi darjava. I vsi4ki 6ofiori da badat predpazlivi I da pazqt drugite ne da ubivat nevini hora. Decata ne sa vinovni s ni6o za6to nqkoi karat laskavi koli I se pravqt na sastezateli. Iskazvsm iskreni saboleznovania na roditelite I se molq da ima vazmezdie. Vseki trqbva da si pla6ta za gre6kite. Ubi ednanevinns du6ica trqbva da bade jestoko nakan.

Гост

#204

2015-04-18 19:20

Нека има справедливост!

Гост

#205

2015-04-18 19:30

Надявам се това безумие да спре.Жалко за децата те няма да се върнат но поне да се промени закона и тези убийци да бъдат осъдени строго а не да им се разминава леко .

Гост

#206

2015-04-18 19:30

подписах защото децата са най скъпото нещо а постоянно ги убиват такива като този убиец и няма наказание за тях трябва да се върне смъртното наказание

Гост

#207

2015-04-18 19:38

Ne triabva da se praviat kompromisi s tezi ubici,osobeno ako sa po nepredpazlivost!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-04-18 19:40



Гост

#209

2015-04-18 19:42

Болката на родител, загубил дете и техните сълзи, не искат коментар, а борба!Борба за всички загинали досега хора на пътя, били те деца или възрастни.Всички сме свикнали да мълчим, но е крайно време да се действа. Днес! Утре може да е късно! Подписах тази петиция, за да няма отново разплакани родители, близки! Подписах я с надеждата,че това няма да е поредната подписка, подмината с безразличие от господа управляващите! Защото убиецът на дете, трябва да получи найІ-тежкото наказание.Единствено и само доживотна присъда, без право на обжалване и замяна. Ако бъде реабилитиран и пуснат,той ще продължи да прегазва! И тогава кое гарантира, че утре няма да има нов случай на жестоко премазано дете?! Едно дете никога няма да порасне! Няма да чуе първият учебен звънец, нито да зарадва родителите си с първата шестица. В памет на това несправедливо загинало малко момче, ние му дължим, не просто сълзи, а сълзи, които да събудят гнева ни и да изкрещим: Докога?! Стига вече убийства! Дължим го на почернените му родители! Дължим го на всички родители, за да растат и играят спокойно децата им, без страх, че някой "чичко Паричко, няма да връхлети върху тях и без време да им отнеме живота! Един човек е твърде слаб, за да му обърнат внимание. Но когато сме заедно сме силни и можем да победим, макар борбата да е тежка! Ако моят подпис е малката спъпка към по-голяма справедливост, то аз съм доволна! Доволна, че изразявайки своята човешка и гражданска позиция,мога да помогна правдата да победи. И Темида този път да не е сляпа!

Гост

#210

2015-04-18 19:45

Neka da ima spravedlivost i nakazanie

Гост

#211

2015-04-18 19:52

За да си получи заслуженото" безработният" "Бизнесмен"
'

Гост

#212 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-18 19:53

#175: - Re: Re: Re: Re:  

1. Я ми кажете, като сте такъв разбирач - при 100 км/ч. колко е спирачният път (по книга);

При време за реакция 1 сек., още преди да започне спирането, автомобилът е изминал:

14 м. при скорост от 50 км/ч

 

25 м. при скорост от 90 км/ч

 

36 м. при скорост от 130 км/ч;

70-100 метра е разстоянието от ударът на детето и сперане на автомобила

Спирачен път

Към изминатото разстояние за времето на реакция, като прибавим и спирачния път, се получава общото разстояние, което автомобилът изминава от момента на възприемане на опасността от страна на водача. Когато настилката е мокра, кална, заснежена или заледена, дължината на спирачния път нараства няколко пъти.

Силата на удара в неподвижно препятствие е равнозначна на удар в земята при свободно падане от височина:

 

10 метра - при скорост от 50 км/ч

 

22 метра - при скорост от 75 км/ч

 

40 метра - при скорост от 100 км/ч

 

Когато автомобил удари пешеходец, вероятността от смъртоносен изход, в зависимост от скоростта, е:

 

при 30 км/ч - опасността от смъртоносно нараняване е нищожна

 

при 50 км/ч - загиват 50% от блъснатите пешеходци

 

при 70 км/ч - загиват 100% от блъснатите пешеходци

Така, че не ми се прави на разбирач, а прочети малко (празна главо) - За пари и дума да не става, моето момче - аз съм "ЧОВЕК", а ти явно си някое протеже от банкетната му свита.

2. "Цецко" е поредният олигофрен на пътя, който се мисли за недосегаем от закона - но фактите говорят и за съжаление взе в негативна посока, докато не почерни семейството, като им отне малкото слънчице.

3. Като ситуация е възможно да се случи на всеки един шофьор на пътя (няма застрахован), но при нормално шофиране с допустимата скорост, изхода можеше да е друг, а не непоправим.

4. Със сигурност Господ няма да го пази, като се има впредвид УБИЙСТВОТО което извърши на това крехко създание!!!

5. Ти съвест нямаш ли моето момче - и на теб ща ти го кажа "чукай на дърво - да не си на мястото на съсипаните родители", защото друго ще почнеш да говориш. Имай малко състрадателност към семейството на УБИТОТО дете, а не съжаление към УБИЕЦА, защото ако е в обратна посока - означава само едно или нещо не си наред или си от семейството на УБИЕЦА - друг вариант няма.

P.S - Остани си със здраве и мисля, че ти дадох достатъчно материал, който го ползвай за отговор на твоите въпроси.


Гост

#213

2015-04-18 19:57

Децата на България са важни. Тези с джиповете - не.

Гост

#214

2015-04-18 19:58

Моят син беше убит при катастрофа.Убиецът шофьор си призна вината и получи условна присъда.Несправедливи закони и присъди, гавра със със съдбите и мъката на загиналите и техните близки.

Гост

#215

2015-04-18 19:59

Подписах петицията защото съм съпричастен към всички обикновенни граждани, страдащи от така наречените бизнесмени,за които за съжаление законите в страната не съществуват !!!!!!!

Бих се радвал ако поне един от тях понесе полагащото му се наказание!!!!

Не ми се струва нормално да убиеш беззащитно 6 годишно дете и да си мислиш, че тази грешка може да се поправи с пари !!!!!


Гост

#216

2015-04-18 20:11

Нека да има справедлива присъда!


Гост

#217

2015-04-18 20:12

za da ima mnogo po surovi nakazaniq na ubiicite na patq i za da se namalqt jertvite ot samozabravili se idioti

Гост

#218

2015-04-18 20:15

Iniciativata e dobra,no ne triyabva da se tarsiyat dividenti ot podobni neshta!!!
!!!!!!!!!!!!!!

#219 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-18 20:23

#212: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 ПРАВИЛНО

При 50 км/ч.-загиват 50% от блъснатите пешеходци

 


Гост

#220

2015-04-18 20:24

za spravedlivo nakazanie na ubieca na Petio

Гост

#221

2015-04-18 20:26

Dano neo see promenade !
!!!!!!!!!!!!

#222 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-18 20:28

#219: !!!!!!!!!!!!!! - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Особенно когато са на такъв главен път ( без каска и жилетка ) по който постоянно профучават камиони и всякакви мпс-та......


Гост

#223

2015-04-18 20:32

Подписах тази петиция,защото съм съпричастна с мъката и голямата загуба на семейство Гевечанови.Искам от цялото си сърце и душа на тежкото наказание за убиеца на малкото ангелче Петъо.И не на последно място аз също съм майка на едно прекрасно момиченце на възраста на Петъо.

Гост

#224

2015-04-18 20:35

Възмутена съм от наглостта на убиеца натова невинно детенце и от продажната полиция и правосъдна система.


Гост

#225

2015-04-18 20:38

Възмутена съм от наглостта на убиеца натова невинно детенце и от продажната полиция и правосъдна система.