Аз съм Странджа

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз съм Странджа


Гост

#76

2015-02-03 14:18

Сега, когато и светът вече научава за Странджа планина и нейните уникални богатства, ще допуснем ли някакви дребни душици - печалбари с власт, да я унищожат ? Тук, в Странджа е родното място на майка ми - с.Граматиково и колкото и рядко да си ходя ми се къса сърцето като видя по пътя огромните ТИРове препълнени с отсечени дървета да излизат от гората при Визица и околностите :( С две ръце подкрепям тази петиия !
А Странджа утре?

#77 Аз съм Странджа

2015-02-03 14:35

ИЗВИНЕТЕ, но не е ли по-добре да отидете там на място и вместо снимки да направите нещо по радикално? В интернет няма да спрете рязането на гората, тя е там!До кога ще пишем статии, петиции, теми ...? Идете и спрете това щом мислите че е нередно! Или ще направи поредния палатков лагер в София? 


Гост

#78

2015-02-03 16:09

МОЛЯ БЪДЕТЕ СЪПРИЧАСТНИ

Гост

#79

2015-02-03 16:28

Идеята е добра,дано има резултат!

Гост

#80

2015-02-03 19:04

Оставете държавата! За да оцелеем като индивиди трябва да започнем да мислим за природата! Тя е най-най-важното нещо, отвъд работните места, отвъд спа комплексите, отвъд Евро и прочие съюзи. Там отвъд всичко това стои природата! Стои въздъхът, който дишаме! Без въздух, вода и храна няма как да съществуваме! Нека да изсичаме горите и замърсяваме реките, да пакетираме храните и да изхвърляме всичките отпадъци пак там - в природата!! После след като потопи и природни бествия залеят къюите си, нека не се питаме кой защо и какво е виновен а погледнем как всички ние не хаеем. Даже само като им позволяваме като граждани и данъкоплатжи с права да причиняват това на девствнената ни природа, даже и така имаме вина! 

Maria

#81

2015-02-03 19:29

Подкрепям петицията.Аз съм от Тетевенския край и при нас е същата картинаВсички институции защитават престъпницитеМасово се изсичат горите ,къде законно ,къде незаконно - спиране няма/

.


Гост

#82

2015-02-03 22:37

За алчната безразсъдна сеч, природата ни отмъщава с наводнения!
Маги

#83 И от другата страна...

2015-02-04 07:06

Искам да кажа,че не само в Малко Търново е така.Пътят Вълчаново ханче-Голямо Буково е вече опасен.Незнам колко тежат тези камиони,но самият път е потънал на места и разрушен нацяло на други.Кратери са оставени навсякъде.Незнам защо общината не задължи Горското да си възстановява повредените пътища.Все пак се обслужват частни интереси,да си платят и за погромите след тях.


Гост

#84

2015-02-04 08:38

Опазването на природата не касае само нас,а бъдещите поколения !!Нека я запазим за тях !!!

Гост

#85

2015-02-04 15:08

Българската природа трябва да се цени и пази, а не да се разрушава! Стига сме били такива диваци!

Гост

#87

2015-02-04 18:28

Не желая планините и красотата на България да умрат!

Гост

#88

2015-02-04 18:30

БОРБАТА СРЕЩУ БЕЗОГЛЕДНАТА СЕЧ ЩЕ БЪДЕ МНОГО ТРУДНА ПРЕДПОЛАГАМ,ЧЕ ФИНАНСОВИТЕ ИНТЕРЕСИ СА ОГРОМНИ КОРУПЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ ШЛИФОВАНИ И Т. Н.

Гост

#89

2015-02-04 21:21

Море,войводо, ръце си давам, Странджа не давам на турска вяра!
Lalita

#90

2015-02-05 07:15

Нашето отношение към Природата е такова, каквото е и към самите нас.Всеки един от нас, за да постигне онова , за което се бори, преминава през труповете на останалите.А всъщност това за което се борим , Природата ни го е дала- нейното Изобилие, което ние не виждаме, не приемаме и не ценим.Не ценим себе си, не ценим хората около нас и Природата.Резултата е много видим - болести,природни бедствия и катаклизми.

Събудете се хора, всичко е в нас и зависи единствено от нас- от нашето отношение към нас самите, към заобикалящата ни Природа. 


Гост

#91

2015-02-05 08:29

Картината в Ридопите и Стара планина е още по тревожна - тировете с трупи на вековни борове и буки чакат в планината да се смрачи и тогава тръгват надолу. Страхуват се от хорските погледи въпреки, че идват с оформени надлежно оформени разрешителни от централните ведомства. Местните горски стопанства са безсилни, срещу това варварство. Ако не излезем да ги спрем за следващите поколения ще останат планините като голи ерозирани хълмове

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-02-05 10:55


kvmihaylov

#93

2015-02-05 10:59

Алчността и суетата, придружени от крещяща простотия и мързел, са най-големите врагове на българина. Той е готов да потъпче всичко в името на бързата печалба и фиктивен комфорт, без да се замисля, че така реже в буквалния смисъл клона, на който седи.


Гост

#94

2015-02-05 15:23

''Местните горски стопанства са безсилни, срещу това варварство. Ако не излезем да ги спрем за следващите поколения ще останат планините като голи ерозирани хълмове''

Interesno, zashto mestnite gorski stopanstva sa bezsilin? Darjavata ne gi li podkrepya i pomaga??? Ili tazi divashka sech stava s razreshenie na Pravitelstvoto???? Zashtoto ima sad, ima prokyratyra za kriminalni prestapleniya.


Гост

#95

2015-02-05 18:41

Az sum protiv izsichaneto na gorata!
Планинар

#96

2015-02-05 23:40

Такива петиции трябва да се попишат за всички райони където се унищожават горител


Гост

#97

2015-02-06 06:27

Време е да помислим! Защо е всичко това?


Гост

#98

2015-02-06 07:56

Болно ми е,като гледам това "човешко" безумие...Защо не може да се спре?Няма и един политик,който милее за България.Всичко е проформа и пушилка...Комисии,глоби,проверки,санкции...Блъф след блъф!С орлите ли ще живеят идиотите?Разпродадоха България за жълти стотинки и си бършат сурата в българското знаме,като се кълнат в любов към родината.Стигааааааа!

Гост

#99

2015-02-06 11:23

Трябва да опазим природата си, това е дълг към децата ни!
мимика

#100

2015-02-06 14:49

ами дано този начин на протест..донесе полза за България! не желаем да сме база..откъдето ще се изстрелват ракети против близките по кръв народи!