Аз съм Странджа

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз съм Странджа

Цеци

#26 Цеци

2015-02-01 09:14

То цяла българия е така не само там


Гост

#27

2015-02-01 09:26

Аз също имам къщурка в едно странджанско село -Бродилово. То е последно преди границата. И единственият път, който го свързва със света - към Царево постоянно е разбит от тежките камиони, превозващи дърва. И от година на година гората намалява. А имаше стих: "...на Странджа баир гората, на Ирин -Пирин тревата...".Вече ни гора, ни /поради увеличаващите се писти/ трева...

Гост

#28

2015-02-01 09:59

ДА СПАСИМ БЪЛГАРИЯ!!!!!!

Гост

#29

2015-02-01 10:13

Петициите са възможност за следене на общественото мнение и не трябва да бъдат подценявани. Сигурна съм, че има служби, които следят настроенията на тази част от населението, която има достъп до интернет. Както в Швейцария всички важни въпроси се решават с референдум, така трябва да стане и в България.

Гост

#30

2015-02-01 10:28

МНОГО ГРОЗНО И ЗЛОВЕЩО СТАВА! ТАКЪВ ПОЗОР И БЕЗХАБЕРИЕ ! ЗАСЛУЖАВАТ ДА СЕ ИЗКОРЕНЯТ ВСИЧКИ "ДЕМОКРАТИЧНИ" СЪТВОРЕНИЯ , СЪЗДАДЕНИ ЕДИНСТВЕНО И САМО - ЗА ШЕПА МАРОДЕРИ И ОБКРЪЖЕНИЕ : ПРИПЯВАЩИ РЕФРЕНА "ДЕМОКРАЦИЯ"!
25 ГОДИНИ ОПУСТОШЕНИЕ , ЧЕ И НАРОДА ЧЕЗНЕ!
НЕЛИ

#31 Re:

2015-02-01 10:29

#30: -  

 МНОГО ГРОЗНО И ЗЛОВЕЩО СТАВА! ТАКЪВ ПОЗОР И БЕЗХАБЕРИЕ ! ЗАСЛУЖАВАТ ДА СЕ ИЗКОРЕНЯТ ВСИЧКИ "ДЕМОКРАТИЧНИ" СЪТВОРЕНИЯ , СЪЗДАДЕНИ ЕДИНСТВЕНО И САМО - ЗА ШЕПА МАРОДЕРИ И ОБКРЪЖЕНИЕ : ПРИПЯВАЩИ РЕФРЕНА "ДЕМОКРАЦИЯ"!

25 ГОДИНИ  ОПУСТОШЕНИЕ , ЧЕ И НАРОДА ЧЕЗНЕ!

 


Гост

#32

2015-02-01 11:28

СПРЕТЕ!!!

Гост

#33

2015-02-01 12:11

Съд и разстрел за "дървената мафия" на фирмичките на ДПС - най-голямото проклятие за днешна България!

Гост

#34

2015-02-01 12:55

Горите на България трябва да се пазят винаги от освирепелите и алчни наши и чужди безсърдечни грабители. Борбата с тях е дълга, мъчителна и не винаги успешна,защото правителствените и местните власти са безмълвни, нерешителни, а може би заинтересовани от действията на тези убийци на гората. Дано с тази подписка да спасим останалото от гората на Странджа.

Гост

#35

2015-02-01 15:00

''правителствените и местните власти са безмълвни, нерешителни, а може би заинтересовани от действията на тези убийци на гората. Дано с тази подписка да спасим останалото от гората на Странджа.''  

Разбира се, че без разрешението и знанието на местните власти, а може и разни други власти, не може да бъдат предприети такива варварски унищожения на Народно Имущество. Последните 26 год. група бандити, ловко/хитро, набутали се във властта ограбват и унищожават Родината ни:( Вереме е да се спрат и да им се търси отговорност от Независими Народни Организации! 


Гост

#36

2015-02-01 15:05

Ние имаме възрастни роднини, които също искат да подпишат петицията, но не могат. Искаха от нас, те нямат комп. но може само двама от един емайл. Как се решава този въпрос??? Знае се, че по-голямата част от активното възрастно поколение няма копютри и не знае да ги ползв добре, но искат да участват:)))


Гост

#37

2015-02-01 15:07

Дано не е истина...

Гост

#38

2015-02-01 15:17

И аз съм странджанка вече :) Не е смешно и даже няма място за майтапи, но ще го оставя, защото ме кефи как звучи :) ПОДПИСВАЙТЕ!!!

Гост

#39

2015-02-01 15:41

Обичам гората, мразя дървената мафия..

Гост

#40

2015-02-01 16:15

Подкрепям я

Гост

#41

2015-02-01 16:40

Sprete izsicganeto na krasivite bulgarski gori. S tiq korupcii I vsichki izsecheni bulgarski gori za da budat podareni za julti stotinki mi stava jalno v kakva durjava jiveeem....

Гост

#42

2015-02-01 16:40

Za spirane na osakatqvaneto na prirodata, zaradi lakomiqta i neadekvatnostta na upravlqvastite (v momenta...) !!!
Фани

#43

2015-02-01 17:04

Не стига че ни натрапвате хора чужди на нашата вяра и език ами и не се замисляте дори каква екологична катастрофа грози страната ни .Стига сте се оправдавали с неверни мотиви ! Стига сте ни лъгали най-безцеремонно !! По- добре приемете нашите българи от Украйна , които са ни близки и по език и по вяра . Това се хора , които наистина ще заслужат да живеят у нас , защото са честни , работливи и християни .Позволихте да изсекат Родопа , сега си мълчите и за Странджа . Това българският народ никога няма да ви прости !!Надявате се че тия мързеливи и готованци араби ще принесат по-голяма полза от украинските българи ли ? Вслушайте се накрая и в нашата дума , иначе ще ви изметем !!!!!


Гост

#44

2015-02-01 17:10

Подкрепям петицията

Гост

#45

2015-02-01 17:34

''Не стига че ни натрапвате хора чужди на нашата вяра и език ами и не се замисляте дори каква екологична катастрофа грози страната ни .Стига сте се оправдавали с неверни мотиви ! Стига сте ни лъгали най-безцеремонно !! По- добре приемете нашите българи от Украйна , които са ни близки и по език и по вяра . Това се хора , които наистина ще заслужат да живеят у нас , защото са честни , работливи и християни .Позволихте да изсекат Родопа , сега си мълчите и за Странджа . Това българският народ никога няма да ви прости !!Надявате се че тия мързеливи и готованци араби ще принесат по-голяма полза от украинските българи ли ? Вслушайте се накрая и в нашата дума , иначе ще ви изметем !!!!!''

Podkrepyame tezi slova...


Гост

#46

2015-02-01 18:16

Къде реално ще бъде внесена тази петиция. Подписали сме толкова много петиции, но никога не знаем края им. Интересувала съм се много и всъщност по закона за защита правта на гражданите от 2009 , е почти невъзможно една петиция да има успешен край.

Гост

#47

2015-02-01 18:22

Otsechenite trupi darveta otivat v posoka Turzia i se tovariat na korabi vav Varna!!Molia proverete chii sa Firmite?
1964

#48 Re:

2015-02-01 18:31

#33: -  

 Az saschto si mislia,che DPC e svarzano s iznosa na darven material,zaschtoto imam informazia,che vav Varna na pristanischteto se tovariad golemi kolichestva darven material za Turzia!No tova triabva da se proveri i dokaje!!I saschto taka e otgovorno saotvetnoto ministerstvo,koeto e razreschilo tova!!!

 


Гост

#49

2015-02-01 18:53

Петицията е за всички български планини,достига ли тази информация до ЕС ?

Гост

#50

2015-02-01 18:54

Крайно време е да спрем наглите безобразия!