ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО


Гост

#601

2016-06-25 11:29

Нямам нужда нито от ЕС нито от НАТО

Гост

#602

2016-06-25 13:54

Мястото на България не е в Афганистан , Пакистан или където и да било по света ...Мястото и е тук , в България ...Нека първо оправим своите бакии , а после да даваме въоръжен акъл на другите страни , още повече , че не го желаят ...В Европейския съюз да отидат тези , които желаят ...Аз оставам тука да браня своята мизерна пенсия от наши и чужди Лешояди ... За Паразитите у нас има достатъчно средства ...А за пенсионери , безработни , студенти няма никакви пари ...Баста ...Стига толкова ...Не ми трябва никакъв съюз , бил той Африкански , Азиатски или не дай си Боже , Европейски ...

Гост

#603

2016-06-25 14:39

Много бих се радвал, ако на шибаните политици им спре кранчето за крадене! Не ми пука! Нека и те да усетят пара под задника!
Надя

#604

2016-06-26 03:45

Защото съм обезпокоена от случващото се в Европа, притеснена съм за бъдещето на България, пък и от членството ни в ЕС и НАТО не съм усетила ползи.


Гост

#605

2016-06-26 05:30

Зaщото не понaсям робството!

Гост

#606

2016-06-26 10:10

защото и преди влизането в ЕС живеехме зле ,но откакто влязохме живеем десетократно по зле и всички управници се оправдават ,че проблемите идват от Брюксел,че Брюксел не позволява това,Брюксел не позволява онова и фактически виновни в България за краха на държавата няма! Още нещо -България загуби суверенитета и единтичността си ,а за мен България е като майка,като вдъхновение и от българщината идва моят живот и дух! Искам си държавата и нищо чуждо не ми е нужно!По добре беден българин,отколкото безличен ,беден и чужд европеец!

Гост

#607

2016-06-27 06:15

Подписах тази петиция, защото, в последните 30 г изчезваме , работя и все пак си плащам по болниците, децата ми са образовани и синът ми работи в чужбина като работник , унищожиха малките градове, селата , подписах я защото аз лично от ЕС нищо не съм видяла те. не съм усетила че съм по добре и най вече заради АЕЦ Козлодуй което е тотално унищожение на БГ енергетика.

Гост

#608

2016-06-27 11:57

Защото ни е необходим суверенитет и собствен стандарт. Имаме достатъчно ресурси. Няма нужда да подражаваме на никого. Трябва да имаме собствена армия, собствено селско стопанство, собствено производство и независимост, за да взимаме решения, които са свързани със най-добрите интереси на страната и народа, а не със разграбване на държавата и облагодителстване на политическите фигури.


Гост

#609

2016-06-27 12:14

Защото съм на мнение, че политиката на Евро съюза не е в полза за България.Единственият плюс от членството ни е , че можем да пътуваме без визи!

Гост

#610

2016-06-27 13:28

Под благовидни предлози ние, българите, бяхме натикани и в НАТО (срещу кого ще ни защитава?!), и в ЕС - за какви перспективи и на каква цена се отзовахме там - всички хора, на които чавка не е изпила ума, знаят и помнят!...
За някакви съмнителни ползи от свободно придвижване и евентуално работа в "европата" трябваше да си унижтожим и промишлеността, и енергетиката, и селското стопанство, че и армията!... Само и само да се харесаме на евробюрократите и техните повелители!... По-голямо национално предателство не помни България - дори и при националните катастрофи ние, обикновените хора, не сме били толкова жалки!... Но пък да сме се научили да крадем и лъжем както "евродемократите", вихрещи се по всичките етажи на властта - и у нас, пък и навън!!...

Гост

#611

2016-06-29 05:54

Защото това е робство в ЕС!Нека България си остане Християнска държава,без предателския кабинет и депутати,които се страхуват да се откъснат от шефовете си в Ес и да не ги сполети народното отмъщение.Време е да си платят за умишлените убийства на България!

Гост

#612 Велики сте

2016-06-29 14:09

Пичове да разбирам, че искате визов режим? Децата ви да нямат избор да се обучават в Европа, защото в България с образованието всичко е супер? Да няма никакъв коректив срещу отвратителните български мафиоти?  Да спре строителството на пътища (защото то е с европейски фондове)? Да спре подновяването на пречиствателни станции (защото и то е с европейски фондове)?  Тия пари после вие ли ще ги извадите от джоба си или просто така си разлафваме?


Гост

#613

2016-06-30 15:08

Не мога да приема диктатът в този съюз от страна на елита! ЕС съсипва България, разрешава се брутално източване на ценни залежи от страната! Оставиха и дори подкрепиха всички тези криминални правителства да заробят и унищожат България!
врабчето

#614

2016-06-30 15:10

Не мога да приема диктатът в този съюз от страна на елита! ЕС съсипва България, разрешава се брутално източване на ценни залежи от страната! Оставиха и дори подкрепиха всички тези криминални правителства да заробят и унищожат България!


Гост

#615

2016-07-03 07:04

Дай боже повече хора да подпишат петицията и да се спасиме от това блато наречено ЕС и Нато.


Гост

#616

2016-07-08 20:40

Заради България! За нейното спасение!

Гост

#617

2016-07-08 22:07

Стига други са ни диктували какво да правим!

Гост

#618

2016-07-12 09:12

Не искам нашата държава да бъде управлявана от други правителства, оранизации и т.н......


Гост

#619

2016-07-12 20:08

ЗАЩОТО СЪМ ИСТОРИК И ФИЛОСОФ ОТ СУ " Кл. Охридски" и всичко ми е ясно, като липсва Вършавски договор. от какво НАТО ще се отбранява...

Гост

#620

2016-07-13 05:21

ЗАЩОТО ТАКА СМЯТАМ ЗА ПРАВИЛНО.ПОВЕЧЕ ПАРИ ВЛАГАМЕ ЗА ЧЛЕНСКИ ВНОС В ЕС , ОТ КОЛКОТО ПОЛУЧАВАМЕ, КАТО СУБСИДИИ УЖ ЗА ПОМОЩ И ВЕЧЕ СЕ НАРУШИ СУВЕРИНИТЕТЪТ НА БЪЛГАРИЯ
Божидар

#621 Re:

2016-07-13 06:56

#6: -  

 Украйна не нито в натото нито в есчето! Нато и цру насъскаха тези дето са за влизане в ес и нато и "чудото стана".


Гост

#622

2016-07-13 14:01

''Да спре строителството на пътища (защото то е с европейски фондове)? Да спре подновяването на пречиствателни станции (защото и то е с европейски фондове)? Тия пари после вие ли ще ги извадите от джоба си или просто така си разлафваме?''

И от къде идват тези хммм ''европейски фондове''?? кой дава така фондове за нищо? Човека, където е написал тези редове наясно ли е със ситуацията, че от запада стотинка не дават за нищо и обикновено гледат да взимат.. Доста добре ги познавам след около 30 г живот и работа по зап евр и сев америка. И защо ще чакаме на другите да им лижем ръцете. Къде е нашата икономика и селско стопанство. Ние сме работен народ, не искаме еврофондове искаме наши си фондове и НЕЗАВИСИМОСТ..с тези еврофондове те ни държат в ръцете си и се гаврят с нас както им е угодно..явно на некои това им харесва..стига само да не работят и да се прилепят към некоя 'ѓееевропрогамка''и да получават добри парички..нема значение каква ще е програмката..Позор 


Гост

#623

2016-07-13 16:11

EС е манипулатор и диктатор !

Гост

#624

2016-07-13 18:04

''EС е манипулатор и диктатор !'' АБСОЛЮТНО ВЕРНО:)


Гост

#625

2016-07-15 13:17

Triabva balgarski saiuz ne evropeiski saiuz