ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО


Гост

#276

2015-12-02 14:52

Защо ли? Защото аз също мисля,че тези членства са в ущърб на държавата ни.Тези членства ни погубват като държава,като народ.Ние си имахме достатъчно блага,имаше и работа за всеки.А сега какво-унищожени са всички заводи,армията ни е съсипана.А като няма такава за какви граници и за каква сигурност говорим.В държавата няма вече мъже, а педали с извинение за израза,но си е така.Българите избягаха по чуждите страни,раждат децата си там. За едното препитание,за това децата им да не мизерстват.Аз също в момента съм извън България,за да помагам при отглеждането на моята внучка.Но не съм съгласна с този начин на живот и искам и тя и децата ми-всички да се приберем в родното ни гнездо.Копнея за този ден.За това твърдо съм против Евро съюзи и НАТО и тем подобни.

Гост

#277

2015-12-02 16:03

Защото отдавна чашата преля! Не спряха да разграбват и разпродават тази страна и да обричат народа си на мизерия и геноцид!

Гост

#278

2015-12-02 16:33

НИКОГА няма да живея с Турция под един покрив, чао

Гост

#279

2015-12-02 16:48

Задължително.

Гост

#280

2015-12-02 16:56

Не виждам до сега каква е ползата на обикновенният български народ от членството ни в Евросъюза и НАТО.Нито се е подобрил жизненият ми статус,нито се чувствам защитен и в безопасност в собственната си страна,даже напротив. Евросъюза ни налага какви ли не забрани и наказания за неизпълнение на тяхни указания,а държавниците ни с цел да угодят,само козируват и вдигат цени и данъци.Каква ми е ползата от магистрали и тем подобни,след като едва свързваме двата края и двамата работим със съпрута ми,а парите не стигат само за данъци ток вода и т.н Според думите на нашия премиер,щом имаме кола,жилище/което цял живот изплащахме и за да си купим най необходимите неща,винаги сме били с каси и кредити/,телевизор,че имаме ток и вода,значи живеем едва ли не в разкош.Вчера от думите на премиера ни разбрах,че който пуши,яде сланина и пийва,не трябва да се лекува по болници и незнам какви още глупости....Интересно защо плащаме данъци,осигуровки,здравни,пенсионни и т.н.Значи трябва да живеем като последните изпрошляци,но да плащаме Европейски данъци и такси.А тези пусти заплати не мърдат на горе,както и мизерните пенсии,с които се гърчат нашите родители.Нашето поколение така си заминава,нищо хубаво не видяло от така наречената демокрация.Яд ме е само,че и децата и внуците ни нищо хубаво няма да видят.

Гост

#281

2015-12-02 17:05

защото днешния така наречен демократичен запад си е чиста проба див запад,не демократичен,да не споменаваме и лицемерието,двойния аршин с което се мери населението на страните членки,абе примери хиляди от където и да го погледнеш

Гост

#282

2015-12-02 18:10

искам си държавата в прогрес не в калта

Гост

#283

2015-12-02 18:22

Защото ми писна от европростотии

Гост

#284

2015-12-02 18:23

Стига вече търпяхме да ни крадат. Стига ние младите да напускаме РОДИНАТА. Стига в РОДИНАТА НИ да сме роби и пренебрегвани. ДА СИ ВЪРНЕМ БЪЛГАРИЯ И ДА СИ ГЛЕДАМЕ ДЕЦАТА ТУК!!!

Гост

#285

2015-12-02 18:40

Защото ЕС ни ограбват икономически и погазват човешките ни права , като не се отнасят с нас българите като с равноправни граждани на тоя измислен съюз.

Гост

#286 Re: Kurec za Putkin i negovite posledovateli, smotanite rublajii.

2015-12-02 18:44

#128: Rusofob koito ako vi vide na jivo shte vi izvadi ochite s lujica, dolni rublajii - Kurec za Putkin i negovite posledovateli, smotanite rublajii. 

 господин русофоб, ако ме видите на живо по-вероятно е да се насерете. а кой може да мисли и кой има мозък...или кой е дегенерат се вижда дори само от това че сте неспособен да пишете на български.тия маймунски писания си ги пишете в тефтерчето, да покажете един ден на децата си колко сте били грамотен по времето на великата еврогейска демокрация.ако имате такива де.деца, имам предвид.щото трябва и женски урод като вас да се намери, че да се размножите...


Гост

#287

2015-12-02 19:06

bih dobavila i zatvaryane na granicite ni,vyn na NATO i evreite ot Bylgariya,syd na vsichki deputati kato predateli na rodinata,konfiskuvane na dvijimo i ne dvijimo imushtestvo,blokirvane na bankovite im smetki,dori i na rodninite im do deveto kolyano

Гост

#288

2015-12-02 19:15

Не одобрявам по един или друг начин ....водената политика от така наречените : "Народни Представители " ..... В реда на мисли живота и отношението м/у ТЯХ и Обикновеният Български гражданин! Мамаим да Е* мръсна ....продадоха всичко Българско за стотинци ....които ще занесат един ден на гробищата пфффф .... ;-(

Гост

#289

2015-12-02 21:25

До гуша ми дойде от простотии ! Ние сме в Европа ,но те ни ,,продават ,, каквото си поискат с помощта на нашите ,,идиоти, а ние само гледаме и купуваме ....и не реагираме !!!

Гост

#290

2015-12-02 23:25

Zashtoto ES y NATO samo se vaspolzat ot blagata na nashata strana .Van tezi diktatori ot Balgaria
Гогата

#291 Re: Re:

2015-12-02 23:44

#130: Даниел Славов - Re:  

 ти заминаваи за майка САЩ тогава,тъпет....


Гост

#292 Re:

2015-12-02 23:55

#4: -  

 Jingibi e otgovora


Гост

#293 Re:

2015-12-02 23:57

#276: -  

 Doshlo e vreme.....bulgari obediniavaite se....jingibi


Гост

#294 Re:

2015-12-03 00:00

#277: -  

 Tochno taka.....Bulgari O B E D I N I A V AI T E  se

Jingibi


Гост

#295

2015-12-03 05:49

1. Преди 2007 - България да влезне в ЕС, повечето от политиците в страната бяха просто едни корумпирани, продажни чиновничета. Днес, благодарение на еврофондовете, които те "усвояват", се превърнаха не само в регулаторен икономически фактор, но и в истинска мафия.
2. В момента управата на НАТО и ЕС - в частност Брюксел, Германските лидери, Френските водят анти европейска политика и са на път да унищожат не само политическата формация, но и Европа като култура, цивилизация, християнски континент. Българските политици не се противопоставят и въвличат страната си към гибел.
3. България и българите имат повече загуби от членството си, отколкото ползи. Всеки "бежанец", който дори не е европеец, да не говорим за гражданин на страна членка на ЕС, има повече права и привилегии от платилия си за това и изстрадал членството си българин!
4. България по никакъв начин не е защитена /от кого? като най-големите ни исторически врагове са в НАТО/ от НАТО! Армията ни беше ликвидирана, границата ни е разграден двор, която всеки скимнал му паки или мароканец може да нарушава, както си иска, небето ни се "охранява" от петвековният ни поробител, който мечтае за нова отоманска империя....


Гост

#296

2015-12-03 06:58

Защото ЕС ни унищожава

Гост

#297

2015-12-03 07:41

Защото , тази организация е враг на родината ми!

Гост

#298

2015-12-03 09:24

България е член на ЕС от 2007-ма година, а жизненият стандарт на обикновенния българин не се е подобрил от тогава и грам. По радио и телевизия чувам как независими политически експерти, казват че за болните нищо не се прави, реформата в съдебната сиситема ще влоши още правораздаването, а няма да го подобри. Образованието ни от четвърто в Европа е станало едно от най-лошите, сигурно и световен мащаб. България се управялва от хайка бандити.

Гост

#299

2015-12-03 09:35

ЗАЩОТО МИ ПИСНА ОТ МУТРИ И НЕКАДЪРНИЦИ ! !

Гост

#300

2015-12-03 11:01

Защото смятам че НАТО и ЕС са донесли много повече вреди за нас и за България отколкото полза.