ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО


Гост

#126

2015-01-25 14:03

Napalno saglasni, che ec samo ni izpolzva i tova zapochna oshte v sredata na 80-te minalia vek. Togava v nyakoi gradove - Gabrovo, Blagoevgrad etc. se poyaviha bulgarski kooperacii, koito praveha adidaski za zapada. Moya poznata raboteshe tam - pobarkvali sa gi ot rabota, plashtali sa im po 150-180 lv na mesez, a zenata na edni maratonki e bila 120 lv. Ne sa im osigyryavali zdraveopazvaneto, zashtoto togava darjavata osigoryavashe vsichki, ne kakto e sega... Znachi sa videli, che imat golema pechalba i posle ni "spretnaha" 'demohraziata".. Sega vsichki rabotim, robyvame na tyah i jiveem v neveroyatna bednost:((( Da si vazstanovim sobstvenite fabriki i predpriyatiya i da ne palnim gushite na naglite mafioti Da se pomolim za dyshata na nomer 124.. 


Гост

#127

2015-01-25 15:41

Излизането на България от ЕС и НАТО е от първостепенно значение за отцеляването ни като нация.

Rusofob koito ako vi vide na jivo shte vi izvadi ochite s lujica, dolni rublajii
Гост

#128 Kurec za Putkin i negovite posledovateli, smotanite rublajii.

2015-01-25 16:16

Bokluci aide kato izlezete to EU i HATO kvo she pravite be she hodite v stranata ot 3tiq svqt maika vi rusiq. I kvo she pravite tam? V kochinite na rusnacite deto nqmat edna stotinka li? Smeshni rublajii. Ama kakvo li se zanimavam vie dori nemojete da mislite vie nqmate mozuk. Infantili. Degenerati.

серГЕЙ ПУТКИН

#129 Re: Re:

2015-01-25 16:19

#123: - Re:  

Или и двете :D

Даниел Славов

#130 Re:

2015-01-25 17:00

#3: -  

 Заминавай за Майка Русия тогава мамицата ти!!!


Гост

#131 Ей, боклук, кой ти дава правото да говориш от името на народа?

2015-01-25 17:16

#1: -  

 

Даниел Славов

#132 Re:

2015-01-25 17:35

#1: -  

 Не говори от мое име бе, отрепко проруска!!!


Гост

#133

2015-01-25 20:18

Радвам се, че не са много идиотите като вас!


Гост

#134

2015-01-26 13:49

Крайно време е за промяна!

Гост

#135

2015-01-26 17:02

''Заминавай за Майка Русия тогава мамицата ти!!!''За Майка Русия не може да се заминава, защото емиграцията там е спряна. Много по-лесно е да емигрираш в сащ, канада или да отидеш на работа в ес, отколкото да отидеш и да работиш/емигрираш в Русия. Същото важи и за Куба и някои други страни. Те не са емигрантски страни и не приемат емигранти. Така, че първо Даниел Савов да се информира как стоят нещата, а после да ни кара да заминаваме където и да е:)))) Да, някои хора много дрънкат без да мислят и знаят - добре, че са единици:))))


Гост

#136 Re:

2015-01-29 12:34

#69: -  

 Пиши на Български.

ЕС-ец

#137 Re:

2015-01-29 12:58

#61: -  

abcdef abcdef

Работя това което съм завършил и се радва на добра заплата защото имам акъл не съм взел една стока нито съм дал неправомерно защото имам морал и най-важното не съм обемем от Пропагандната помина на родителите ме затова не МРЪНКАМ като вас. Щом ти се струва невъзможно с честен труд да живее човек добре, значи ти наистина имам малко умствен капацитет. Никаква идея си нямате колко е жалка България когато отида на вънка и видя хората как си изкарват прехраната.  Истина е че пред последните 70 години се унищожава интелекта в България а през последните 25 години ние почнахме до го виждаме, защото сме СВОДНИ да го правим и а тъпите са сводни на Мрънкат. Вие избирате мизерията пред прогреса защото сте толкова неспособни да се справите със живота че търсите пробие извън България вместо вътре. ЕС не е виновен че сте нещастни, нито че те са по-богати и по-умни от вас, да истината боли, иситината да знае че толкова сме толкова назад. Прехода ще свърши когото и последния човек тука се обърне и тръгне на там на където са тръгнали белите хора. Ако сте такива егоисти и отказвате да се движите и се дърпате на зад то го направете за вашите деца един ден да живеят в нормална страна като тези в централна Европа защото ако не го направите те ще по-умните ще продължават да бягат.НАТО е последния шанс да съществува като самостоятелна държава в мир преди никои да ние видия сметката със мухоловка.

 


Гост

#138

2015-01-29 13:18

''.НАТО е последния шанс да съществува като самостоятелна държава в мир преди никои да ние видия сметката със мухоловка.''

нато е последен шанс България да бъде унищожена в скорошната война, която интермафията подготвя през последните 30-40год и иска да ползва българската територия и въздух за ужасяващи военни действия - това се знаеше от доста години от дори и не особено интелигентни хора.  А как в чужбина се изкарваат добри пари с честност ние знаем по-добре от теб, живеейки и работейки в няколко континента почти 28 год. Там хората не могат да отидат на нормален зъболекар, защото цените са ужасяващи, да не говорим за цените на къщите, образованието, високата безработица, ниските заплати и високи данъци;( През последните 26 год се унищожава България във всяко едно отношение, след като се откраднаха предприятияата, институтите, фабриките, природните богатства от една шепа бандити. Доста крадени пари също така се изнесоха в чужбина..Виждали сме такива "гурбетчии" идват да перат пари далеч от родината..

 

Гост

#139

2015-01-29 17:01

Няма ли кой да ни организира истински,за да отнесем продажната сган?!
Криси

#140

2015-01-29 17:02

 Да се махат всички продажници от свещенната Българска земя!!!!


Гост

#141

2015-01-29 19:33

Махнал съм аз много други, благодаря че ни изпъдиха.


Гост

#142

2015-01-30 14:19

Само не разбрах, кой е инициатора на тази петиция? Дали е истинска или само си правят проучване някои хора? Вече човек да не вярва на нищо като гледам какви абсурди стават в нашата бедна татковина.

Гост

#143

2015-02-03 13:41

Веднага излизане на България от чифутските пирамиди НАТО и ЕС обслужващи само капиталистическите империи и заробващи и ограбващи народите!Никой не ние е питал да влизаме в тях, това си беше самостоятелно решение на проамериканските ни продажни правителства.
Иван

#144 Re:

2015-02-03 17:05

#1: -  

 Кой народ е против бе?! Я марш в Русия или турция или там където си искаш с твоя народ!


Гост

#145 Re:

2015-02-03 19:10

#142: -  

 

НЕ не е истинска. Някой русофоб е решил да си я направил да събира сродни души. А собственика на сайта се радва на всеки посетител, защото парите от рекламните банери не миришат Да живее капитализма :$


Гост

#146

2015-02-04 06:29

Вън от България на ЕС и НАТО!
Largo

#147

2015-02-04 06:30

Вън от България на ЕС и НАТО!


Гост

#148

2015-02-05 06:35

ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО Е - между Българи и Еничари! Българите имат собствена воля - еничарите за всичко питат или Москва, или Вашингтон, или Брюксел, все някой друг. Българите имат сърце, еничарите - банкова сметка. Българите имат собствена Родина, еничарите - акционерно дружество. Българите имат семейство, еничарите - бизнес. Българите имат градини, еничарите - парцели. Българите обичат децата като Бог, еничарите ги дресират като роботи. Българите общуват с Бог без посредници, еничарите публикуват нови и нови изследвания на "духовното". ЕС и НАТО са терористични организации. ЕС - прикрита, НАТО - открита. Нямаме място в тях. Казах! Така да бъде!

Гост

#149

2015-02-08 21:15

Вън от устата на дявола !!!!

Гост

#150

2015-02-13 16:47

за втори път я подписвам, как се случва? Възможно е и при други да е така, което намаля действителната бройка на подписалите .