ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ИЗЛИЗАНЕ НА БЪЛГАРИЯ ОТ ЕС И НАТО


Гост

#151

2015-02-13 17:53

http://www.eg.ru/

 

Na tazi straniza shte vidite malko po-nadoly sashto interesno video i The Truth!!


Гост

#152

2015-02-13 18:36


За излизане от ЕС, но запазване на търговските спогодби и свободното пътуване поне в някаква степен (както Норвегия и Швейцария)

За излизане от НАТО, възстановяване на армията, но с право на избор за военна служба, а не насилване!

В същото време, вън на Лукойл и всякакви руски фирми от България, които източват;
предоговаряне на цената на газта и бензина - не може най-бедната страна в ЕС да плаща повече от западнните;
изкупуване обратно на българската земеделска земя от руски и турски бизнесмени, придобили я с поставени лица;
изкупуване обратно на недвидимото имущество по черноморието, отново изкупено от руснаци чрез поставени илица

За независима България съм.

Гост

#153

2015-02-15 22:07

Слава България!

Гост

#154

2015-02-16 14:07

Balgaria ramo do ramo s Russia!
За ЕС

#155 Re:

2015-02-17 07:33

#148: -  

abcdef abcdef

Браво Много си си прав, само че болшинство, който подписват тука са русофили не просото руски еничари а руски продажници. Това е петиция на русофилите в България а не на българските патриоти. Не съм вербуван комунист и няма да е подпиша.


Гост

#156 Re:

2015-02-22 13:00

#154: -  

 Помните ли думите на Апостола: Който ни освободи, той ще ни зароби. Руски еничари, спрете да се наричаме патриоти.


Гост

#157

2015-02-22 15:06

Подписвам, не защото съм русофил или русофоб, а защото знам много добре ситуацията в ес, Доста отдавна живея в тези страни, които се интересуват само от собствените си интереси. Самият факт, че откакто България е в ес населението ни живее в мизерия и клошарство говори много..Освен това ес се нуждаят основно от евтината и квалифицирана работна ръка на България и от евтини и качествени природни ресурси...Това наблюдавам с години. За нато да не говорим... всички знаем, че е престъпна/терористична организация, която вече трябваше да бъде разформирана..Така че като пишат някои хора да се информират Добре:)


Гост

#158 Спам на килограм

2015-02-23 13:12

abcdef abcdef

Като си такъв наблюдател не забелязваш ли че мизерията е наследство от комунизма. ЕС от нищо не се нуждае от нас това не е разграбване а бягство. Не вярвам че отдавна живееш в чужбина и искаш България да излезе - ти си първият от всички избягали който познавам  който го твърдят (като всеки вербуван - лъжеш). Който може взима който не може гледа с пръст в устата, нали на това ви научи комунизма само да стоите да си тракайте, и чакате банана да падне от дървото. Наблюдателю,  виш пак коментарите робите си искат поробителя.

 

 


Гост

#159

2015-02-23 19:24

Номер 158 дрънка като човек, който малко познава света, мафиите, игрите, които се въртят за световно надмощие,природни ресурси, власт и много,много пари. Повърхностно и плитко разсъждение и доста промиване на мозъка. Явно момчето/момичето е млад/о.. И като ес не се нуждае от нас, защо едни от най-слабо платените работници в ес са българи и по-принцип източноевропейци??? Защо се откриват фирми, фабрики от ес в България??? Защото искат да помогнат на България ли? хахахаЗзащо ни искат в нато и искат нашите територии за бъдещата война??? Ние не сме комунисти или капиталисти. Ние искаме хората да живеят добре, да имат работа, достъп да здравеопазване, образование, жилище, сигурност за тях и техните деца:) Нека някои хора, преди да пишат, да се осведомят добре, за да може постовете им да се приемат по-сериозно и да не предизвикват съжалителни усмивки:(((


Гост

#160

2015-02-23 22:27

 ''Архангел 23 Февруари 2015 15:46 И аз получих повиквателна. Отидох до военните и получих листче, което да се тури във военната книжка и на което пише при мобилизация къде да се явя точно. Никакви учения, никакви мобилизации, никакви Украйни!"

"Явно си служил и би трябвало да разбираш от тези неща. Какъв извод можеш да направиш от написаното на листчето? Ето какво означава: 1. Всеки момент, дори утре, е възможно да те извикат да се явиш на мястото. 2. Някой трябва да е подготвил ВСИЧКО за да те посрещне. 3. На уговореното място трябва да има АБСОЛЮТНО ВСИЧКО нужно, за да можеш да воюваш. И крайният извод, някой вече работи по въпроса за да те посрещне с всичко необходим''

Ето какви информации започват да пристигат. Готви се нещо срещу българския народ и България. Някой се готви за братоубийствена война и унищожаване на България. Сегашното правителство се сваля и се избира, такова, което служи на Българските Интереси!


Гост

#161 Re: голям спям

2015-02-24 08:24

#159: -  

abcdef abcdef

 По стара българска традиция дъжд от мангалски обиди. Големи анализи хаха само че аз съм обиколил света, дядо. Мой ред да си фантазирам за теб: ти дрънкаш като не успял нещастник в тази игра - неудачник. Вие никога няма да бъдете доволни със или без ЕС. Няма как да го разбере това, вие живвате само да не се минете, само за пари. Кръв е проблема да откриват фирми нали там твоите деца ще работят проблема ти е завистта.Западните фирми какво предлагат! работа!! и пари!!! повече от нашенските Миджур-ски фирми. Хората който са тръгнали то този път живеят добре. Проблемите са в побългарените западни фирми където българи крадат от българи. Интересно ми е мнението Ви за руските фирми в България, само ледай да не настинеш и да не се минеш. Хората от запада са по-човечни (не се обиждат като карари във форумите), нещо което вие никога няма да разберете. Влагат милиарди в една идея за обединение което не просветени хора не могат да разберат, да ли ще си ги върнат - надали. Ако гледах толкова ширококолкото теб за  само до финикийските знаци и аз сигурно щях да искам да излеем, защото никой не печели - не печели пари естествено. Като не искаш да работиш в западни фирма а искаш бързо да забогатееш стани престъпник! хахаха

 

 

 


Гост

#162 Re:

2015-02-24 08:50

#160: -  

abcdef abcdef

Това е стандартно, ако теоретично нападнат България и го пише всеки път от 50 годни насам. Никъде не пише извън граница и никога не го е пишело. Пример: ако Русия нападне България ти ще е оставили да си вземе своето, като си го взе от Украинка? Ти, като патриот ще се отзовеш ли? Притеснително е че Русия проявява агресия към Европа. Притеснително е че в България има една шепа фанатични русофили който са способни да предизвикат война. За това е повиквателната просто спазват протокола да има нещо черно на бяло нещо за пред НАТО, че си вършим работата зад бюрото.


Гост

#163

2015-02-24 13:55

Abe ti zashto oshte si tyk, ne si li veche na vojna pri natovcite. ili ti teorretichno se biesh; po forymite... Krim e bil na russia ne na ukrajna. Pritesnitelno e, che ima takiva kato teb, no radostnoto e, che sa malko- mnogo govoreshti strahlivzi...


Гост

#164

2015-02-24 14:44

''abcdef abcdef

Това е стандартно, ако теоретично нападнат България и го пише всеки път от 50 годни насам. Никъде не пише извън граница и никога не го е пишело. Пример: ако Русия нападне България ти ще е оставили да си вземе своето, като си го взе от Украинка? Ти, като патриот ще се отзовеш ли? Притеснително е че Русия проявява агресия към Европа. Притеснително е че в България има една шепа фанатични русофили който са способни да предизвикат война. За това е повиквателната просто спазват протокола да има нещо черно на бяло нещо за пред НАТО, че си вършим работата зад бюрото.''

По-лекомислено, безотговорно и незряло "мнение" не сме чели.


Гост

#165 Re: Русофили до мозъка на костите.

2015-02-24 20:54

#163: -  

ХАХАХА изплюхте камъчето, значи се радвате че Русия превзема територии. Русофили до мозъка на костите. Понимаешь?


Гост

#166

2015-02-26 06:26

Третия свят далеч от ЕС и НАТО –> https://www.youtube.com/watch?v=xaFoHk8YGXQ


Гост

#167

2015-03-25 14:05

Това е срам ...Не ни стигат наши е олигарси крадци ами и чужди

Гост

#168

2015-03-25 17:30

ЗАЩОТО НЕ ОБИЧАМ МАНИПУЛАЦИИТЕ ,ЛЪЖИТЕ ,ВОЙНИТЕ ,РОБСТВОТО А ВЛИЗАНЕТО В НАТО И В ЕС САМО ТОВА НИ ДОНЕСЕ

Гост

#169

2015-03-25 20:53

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4677441#comments

Прочетете какво прави зомбираното предателско правителство, което трябва да бъде съдено за предателство на Родината си. 1000 терористи/убийци от нато идват в България. Красива България ще бъде залята с куршуми, бомби, сатанинска омраза и садизъм. Тези мръсници да не се допускат до България, а правит.  което ги е пуснало да подаде оставка и да се съди. Смъртни присъди са желателни и възможни за предателите и антихора, има достатъчно кал, трябва да се чисти... 


Гост

#170

2015-03-25 20:58

''Около 1000 чужди военнослужещи ще пристигнат на 15 април за едно от най-големите международни учения, което ще се проведе на полигон „Ново село“ до Сливен, научи „Труд“. От 28 март до 15 април ще се проведе друго голямо учение на същия полигон.''

Сатаните ще мърсят България и по времето на един от най-светлите Божествени празници Велик Ден... Това вече е много символично - тъмните сили атакуват:(((

 


Гост

#171

2015-03-30 20:03

аз съм на страната на русия!

Гост

#172

2015-03-30 20:19

аз съм на страната на русия!
и мир да има по света!

Гост

#173

2015-03-30 23:20

Защото в момента България се управлява от безотговорни и престъпни хора,които съзнателно ни вкарват на страната на военолюбците от САЩ.

Гост

#174

2015-04-01 18:46

''Бронирани машини Strykers на щатската армия бяха разтоварени в България от транспортни самолети и пристигнаха в полигона в Ново село. Това стана ясно от снимка в туитър на мисията на НАТО в Брюксел и от снимки на зяпачи по бургаските улици.

По информация на „Труд” щатските самолети C-17 кацат на летище Сарафово.

Модерните бронирани машини на пехотата ще участват в учения на Алианса на полигона до Сливен като част от поредицата маневри Operation Atlantic Resolve. Близо 350 американски военни ще се включат в ученията на Ново село с участието на американски бронетранспортьори, танкове и хеликоптери. Очаква се в следващите 3 месеца в рамките на мащабните учения на НАТО у нас да се присъединят и дузина самолети F-15 на американските военновъздушни сили. Изтребителите се чакат след 10 април за поредица тренировки, които ще продължат до 30 юни.

„Няма да прекратим съществуването на български бази под българско командване за съвместно учение със Съединените щати”, заяви премиерът Бойко Борисов от парламентарната трибуна. Лидерът на „Атака” Волен Сидеров го запита дали България ще се откаже да преподпише споразумението със САЩ за съвместните бази на наша територия. „Има теми, по които хората биха предпочели да им се каже друго, но аз съм привърженик на истината, каза Борисов и подчерта, че страната ни има ясна евроатлантическа позиция. - Настояваме за спазване на Минските споразумения. Надявам се лидерите в Европа, Русия, Америка да намерят дипломатическо решение на въпроса”, каза още министър-председателят Бойко Борисов.

Ученията Operation Atlantic Resolve на НАТО целят да демонстрират, че САЩ са ангажирани със сигурността на партньорите си в НАТО покрай напрежението от руските действия в Украйна и анексирането на Крим. Москва възприема ученията като провокация.

България е една от шестте източноевропейски членове на НАТО, в които ще има нови командни пунктове до края на годината.''

 

Гост

#175

2015-04-01 18:49

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4690503

eto westnika i linka;((( za tragediqta, koqto zapochna w Blagoslovenna Bulgariq, predadena ot sobstwenite si deza, razbira se naj-niskoto kachestwo indiwidi.