НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ПРАВИЛАТА НА МЗ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ НА ТРУДА НА СПЕШНИТЕ МЕДИЦИ В УСЛОВИЯ НА ПАНДЕМИЯ
Свържете се с автора на петицията
Петицията се спира след среща с зам. Министър на здравеопазването Петров
2021-07-29 18:06:54На срещата бе разяснено ,че методиката се тълкува от администрацията по места неправилно и ще се изпратят допълнителни разяснения, съгласно които на всяко дежурство на което спешните екипи контактуват с доказано заразен с КОВИД 19 пациент ще получават допълнително към заплатата си ставката нза едно дежурство в размер 12х 6,6 лв.На дежурства на които нямат такива контакти няма да получават допълнително пари към заплатата си !
СДРУЖЕНИЕ НАРСМП
Споделете тази петиция
Помогнете тази петиция да получи повече подписи
Как да популяризираме една петиция?
- Споделете петицията на стената си във Facebook и в групи, свързани с темата на петицията Ви.
- Свържете се с приятелите си
- Напишете съобщение, в което обяснявате защо сте подписали тази петиция, защото хората са по-склонни да я подпишат, ако разберат колко важна е темата.
- Копирайте и поставете уеб адреса на петицията във вашето съобщение.
- Изпратете съобщението чрез имейл, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram и LinkedIn.
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.