НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ПРАВИЛАТА НА МЗ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ НА ТРУДА НА СПЕШНИТЕ МЕДИЦИ В УСЛОВИЯ НА ПАНДЕМИЯ
НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ПРАВИЛАТА НА МЗ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ НА ТРУДА НА СПЕШНИТЕ МЕДИЦИ В УСЛОВИЯ НА ПАНДЕМИЯ / Съобщения / Петицията се спира след среща с зам. Министър на здравеопазването Петров / Коментари
|
Гост |
#12021-07-29 18:21Не съм съгласен с такива тарифи не сме таксиметрови шофьори, искам справедливо заплащане и справедлива заплата |
|
| |
|
Гост |
#22021-07-29 18:28Не съм съгласна петицията да се спира.Не съм съгласна да се плаща на,, парче,,. Това не е справедливо. Искат да ни противопоставят един срещу друг.
|
|
| |
|
Гост |
#32021-07-29 18:31Истината е, че те пробват да се пазарят с нас.Усетиха, че няма да се примирим с унизителните им трохи, които ни подхвърлят. Медицината не е капалъ чарши и пациентите не са стока. |
|
| |
|
Потърпевшите |
#4 11 стотинки на минута2021-07-31 18:31Работещите в болниците, дкц и джипита продължават да получават бонуси за работа в епидемична обстановка, на КАЛПАК, съответно 600лв на лекар, 300лева на сестра и 120 на санитар, получили са за месец юни, Работещите в спешните центрове не работят ли в епидемична обстановка, защо при тях се поставят други условия,не са ли изложени на по голям риск от гореизброените. |
|
| |
|
Потърпевшите |
#5 До министър 11 стотинки на минута2021-07-31 18:38Работещите в болниците, дкц и джипита продължават да получават бонуси за работа в епидемична обстановка, на КАЛПАК, съответно 600лв на лекар, 300лева на сестра и 120 на санитар, Тези средства са им изплатени за месец юни, Защо за работещите в спешна помощ, се поставят такива условия, те не работят ли в епидемична обстановка? !!! |
|
| |
|
Потърпевшите |
#6 До министър 11 стотинки на минута2021-07-31 18:47Работещите в болниците, дкц и джипита в цялата страна продължават да получават бонуси за работа в епидемична обстановка, на КАЛПАК, съответно по 600лв на лекар, 300лева на сестра и 120 на санитар, Тези средства са им изплатени за месец юни, На абсолютно всички, без допълнителни условия и изисквания за работа с ДОКАЗАН ковид19! Защо за работещите в спешните центрове се поставят такива условия. Всички ли болни доказахте, на всички ли направихе тестове?!!!
|
|
| |
|
Потърпевшите |
#7 До министър 11 стотинки на минута2021-07-31 18:50Искаме достойно заплащане! !! |
|
| |
|
Потърпевшите |
#8 11 стотинки на минута2021-07-31 19:4912×5,49=30 години безумия в здравеопазването! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.