За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

anjela

#696 Re: Re: ние

2013-01-06 14:57

#695: - Re: ние

вие толкова ли за невежи ни взимате.не зная в Египет как е но само през август миналата(2012г.) бях и във Виена и в Париж та там си има заведения за пушачи и такива за непушачи.забраната подкрепили 22000 души не ставайте смешни вие ли сте народът.това е нищо на фона на 3.000.000 пушачи само че нас никой не ни пита директно  ни се заявява "вие пушачите няма да ходите в заведения и точка".е и какво от това като не ходим ще си намерим по приятни занимания.само не забравяйте че закона има и обратна страна там където ни е разрешено да пушим вече няма да се съобразяваме с вас,а ще ползваме "привилегията"дадена ни от същия този закон.като пример в летните ресторанти даже на масата ми да има непушачи ще си пуша най спокойно законът ми разрешава.даже ще го разпечатам и само да си позволи някой да ми прави забележки веднага ще му го връча да го прочете.

Отговори


Гост

#698 Re: Re: Re: ние

2013-01-06 17:27:13

#696: anjela - Re: Re: ние  

 Човекът много ясно се изрози, че забравя за цигарите, когато излезе от Бг. Явно въпросът е уреден така, че да не пречи пушенето на нико, за разлика от тук. И със забраната навсякъде смърди на фасовете ви. И никой не ви е забранил да ходите в заведение-само ви забраняват да пушите в тях..... Сигурно и на работа ви забраняват да ходите, нали вече и на работното място не се пуши. Като сте заговорили как е по света, защо не казвате, че пушачите плащат по-високи данъци, както и заведенията в които има зали за пушене. Защо не кажете, че пушачите получават с до 30% по-ниска зап лата от непушачите. Лично на мен въпреки че съм непушач, това ми прилича много повече на дискриминация от това да има забрана за пушене.


Гост

#747 Re: Re: Re: ние

2013-01-17 15:52:42

#696: anjela - Re: Re: ние  

 

Възпитанието Ви си е Ваш проблем или по-скоро на родителите Ви!