За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Quoted post

Веселин Чивчибашиев

#105 Веселин Чивчибашиев

2012-11-25 22:10

#103: Златан Златанов - Re: Re: Re: Поздравления към Златан Златанов

Знам колко съм прав :)  но отново бягаме от основният въпрос- КОЕ НАЛОЖИ ПРОМЕНИТЕ В ЗКИР, ВЪПРЕКИ ВСИЧКИ СТАНОВИАЩА ОТ ДВЕ ГОДИНИ "ДА НЕ СЕ ПРИЕМАТ"ТЕЗИ ПРОМЕНИ???

Отговори

Златан Златанов

#107 Re: Веселин Чивчибашиев

2012-11-25 22:27:44

#105: Веселин Чивчибашиев - Веселин Чивчибашиев

Кое е наложило тези промени, могат да отговорят от АГКК. Аз бих подкрепил промяната на чл. 17, ако се предложат адекватни мерки, които да гарантират равнопоставеност от всяка гледна точка на частните лица и фирмите. За целта, би следвало, тези които искат тази промяна, конкретно да напишат как би следвало да изглежда въпросния член. След което да се свържат със съответната комисия в НС и да внесат тези поправки. Според мен това е пътят. А тук може да си говорим цяла нощ.

Веселин Чивчибашиев

#108 Re: Веселин Чивчибашиев

2012-11-25 22:29:49

#105: Веселин Чивчибашиев - Веселин Чивчибашиев

Явно пак няма да получа отговор на моя въпрос. Както казва един колега- няма закон за архитектурата, няма закон за математиката, нама закон за химията, няма закон за физиката, кое налага да има закон за геодезията? :)  Тоя пък закон, да налага да има камара КИГ. ЗКИР пък, да налага всеки геодезист- член на КИГ.  Ако някой благоволи да ми отговори - ще съм му благодарен.Хайде лека.