Против събарянето на паметника "13 века България" пред НДК

Quoted post

гневен

#3 Re:

2012-08-07 16:16

#2: гост 2 - Re: гост

Чудя се с какво право хора от Велико Търново и Перник подписват петиция за нещо, което касае София... Аз идвам ли да се бъркам във вашия град? Крайна наглост е това. Аз живея в центъра на София и се налага да гледам тази грозотия всеки ден и аз имам право да кажа дали ми е приятно. Вие от Перник и Велико Търново виждате ли я от прозореца си или само на снимка или в новините, че ще решавате дали аз да я гледам по принуда непрекъснато.

Отговори

гневен

#4 Re:

2012-08-07 16:17:39

#3: гневен - Re:

Сощото важи за подписалите от Габрово, Тутракан, Мездра, Стара Загора и Карлово. Имайте уважението към софиянци и не ни се бъркайте в паметниците.

Цветомир Иванов

#34 Re: Re:

2012-09-26 13:40:55

#3: гневен - Re:

До гневен:Здравей гневен!Не мислиш ли,че тази статуя е на народа,а не само на "софиянци"!?Това,че прозореца ти гледа натам,и ти не се гордееш с България,според мен не ти дава право да взимаш отношения по въпроса!Тук става дума за съвсем различни неща от това,дали ти пречи или не,дали ти е "грозна" и т.н.Нека всеки гласува със своя глас,но бъдете малко по-възрастни(без тъпи изказвания), и се гордейте и градете  нашата страна!!!

не се гневя

#55 Re: Re:

2015-01-07 20:02:28

#3: гневен - Re:  

 Може би, защото са българи.

 

ПАРДОНЕ МОА

#58 Re: Re:

2015-01-09 13:50:02

#3: гневен - Re: ЯВНО СИ СЕЛЯНЧЕ, ЩОМ ЖИВЕЕШ СРЕЩУ ПАМЕТНИКА. ТЕЗИ ,КОИТО СА РОДЕНИ ТАМ, ГИ ИЗСЕЛИХА, ПРАТИХА ГИ В БЕЛЕНЕ И Т.Н.