НЕ на ДАНЪК ПАРКИНГ за живущите в зоните с платено паркиране!

Quoted post


Гост

#14 Re:

2012-08-01 05:07

#1: -

A за неживущите става, а? Вместо да видите, че тук става дума за отхвърляне на бедните, сте започнали кауза само за защита на... живущите в центъра. Сред които, между другото, са най-богатите българи изобщо. Страшно тъпа петиция. Вземете променете текста.


Отговори

Гергана Ценова Владкова

#15 Re: Re:

2012-08-01 09:17:34

#14: - Re:

Вие май не сте стигнали до края на писмото?!?

Заповядайте в групата и прочетете последните ми постове, за да разберете, че ако не отхвърлиме ДАНЪК-ПАРКИНГ сега (за бедни и за богати), то много скоро и неживущите в центъра ще паднат под ножа!!!

Стига с тези противоречия - всички сме хора и имаме равни права пред закона - и именно това цели писмото - защита от дискриминация...


Гост

#16 Re: Re:

2012-08-01 11:44:16

#14: - Re:

За приходящите: Ще ми се никой да не плаща. Подробността тук е, че ако всеки има неограничен достъп до паркиране в центъра се ограничават правата на живущите в центъра. Защо?

В Обеля всеки собственик по всяко време може да спре пред жилището си. Живущите в центъра чакат понякога с часове, за да могат да направят същото и то срещу ... 600 лева годишно. Моите уважения, дайте начина да сме с еднакви права и ще Ви аплодирам. Точно в момента живущите в центъра са ощетените.


Гост

#17 Re: Re:

2012-08-01 11:47:52

#14: - Re:

Безсрамно е да се твърди, че най-богатите живеят в центъра. Поне половината са бедни. Дядо ми е построоил къщичката си тук през 1901 г. През пет години да се местя по други квартали, за да не съм богато центрово копеле ли?


Гост

#23 Re: Re:

2012-08-01 13:08:06

#14: - Re:

Абе пичага, това с най-богатите българи къде го чу? Някои хора бачкат здраво за да изкарват!!!!