СРЕЩУ НОВАТА НАРЕДБА ЗА „СИНЯ ЗОНА“ В СОФИЯ

Quoted post


Гост

#3

2012-07-16 15:29

Услугата синя зона си е чист "пладнешки обир". Аз не притежавам автомобил и тя не ме касае засега, но това което виждам е!
- Липса на обозначителни знаци - синя зона
- Липса на каквато и да е маркировка
- Побългарено отношение от типа шуробаджанащина - че властимащите, може и да не плащат
- Има безконтролно(като при всеки монополист) вдигане на цените, по простата причина, че липсва алтернатива. Замислете се - бихте ли приели каквото и да е обяснение, след като това не променя факта на вдигане на цената. Обосновка всеки може да даде.
- Защо, по дяволите - в тесните улички из центъра да са общинска собственост. Та общината не ги е поправяла поне 30 години. А в случай, че е позакърпила някоя и друга дупка, то парите чии са? Ами те са дошли от хората които плащат данъци!
- По мое мнение - общината е ДЛЪЖНА да построи безплатен паркинг за достатъчно МПС-та. Поддръжката му е 5-6 заплати и малко чистота! И така и така - данъците ни са безумно високи.
- Общинска фирма от подобен тип = узаконен обир и рекет!

Отговори

Надето

#118 Re:

2012-08-23 17:54:09

#3: -

И аз нямам кола и мен не ме засяга лично, но ме засяга като човек. Всичко е точно написано. Не съм съгласна с кавичките. Това си е истински пладнешки обир!