Бойкот на Световната волейболна лига'2012

Quoted post


Гост

#103

2012-06-17 11:29

Плакатите, лозунгите, скандиранията не дадоха резултат. Данчо Лазаров и сие нямат и намерение да си подават оставките. От друга страна - призивите, както и протестът в събота, вече не впечатляват никого. "Кучето си лае, керванът си върви." Следователно трябва да се премине към други действия, затова и подписвам петицията. Простете неосведомеността ми, но не знам, от празните зали освен БФВ, държавата търпи ли някакви финансови загуби. Ако само БФВ ще остане без приходи от билети, това е "бял кахър" за тях. Те достатъчно печелят и получават по други схеми и това няма да ги стресне до степен да си подадат оставките. Но ако държавата е ощетена, това означава, че тя в лицето на Премиера например, ще се заинтригува. С действията си трябва да предизвикаме някои от високопоставените и те да се намесят. В момента тече някаква финансова проверка на БФВ. Дано! Предварително моля да бъда извинена, ако това, което ще кажа, вече е обмислено и решено. Мисля, че подписката трябва да бъде връчна и придружена с ПИСМО до нискостоящ в йерархията, например до Министъра на спорта, но да бъде с КОПИЯ до БОК, Премиер, Президент, Парламент и МЕЖДУНАРОДНИ СПОРТНИ И ДРУГИ ИНСТИТУЦИИ! По принцип това се прави с цел всеки да предприеме мерки защото, първо е наблюдаван от висшестоящ, и второ за да не бъде уронен авторитетът на държавата и управляващите я в международен мащаб. Трябва гласност и притискане до стената. Така мисля.

Отговори


Гост

#105 Re:

2012-06-18 00:12:41

#103: -

Нека Радо да каже защо доигравахме мача с Германия.