За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post


Гост

#6

2012-05-30 15:01

Равните права биха били:
никой да не пуши в близост до непушач тъй както непушача НЕ уврежда здравето на пушача.

Отговори


Гост

#8 Re:

2012-05-31 08:51:04

#6: -

само не ми е ясно по какъв начин точно пушачите са ви навредили на здравето това в какво точно се изразява или се позовавате на някаква статистика


Гост

#10 Re:

2012-05-31 15:35:02

#6: -

Ако има места за пушачи и непушачите не ги посещават, никой на никого няма да пречи.

Липсата на места за пушачи автоматично ограничава техните права!


Гост

#58 Re: Непушача ВРЕДИ на нервната ми система

2012-08-28 15:24:30

#6: - Вреди ми на нервите със забележки и недоизказани изречения. За вида на физиономията няма да коментирам. Спазвам правилата, да не останете с грешни впечатления. Това е като да паркираш на място за инвалиди. Заставам на обозначеното място за пушене , но винаги се намира някой, който не пуши и започва да скърца. Оставете ме! На мен така ми харесва. Не ходя в кръчмите, да обяснявам на пияниците, че черният им дроб е на пюре, не досаждам на необразованите, че това е по-вредно от всичко на света и не казвам гласно на дебелите хора да спрат яденето. Така че, оставете един ъгъл в проклетото заведение, в който може да се самоубиваме (ние пушачите) на спокойствие и моля Ви, не влизайте там- МНОГО е опасно.

 

smurfcho

#66 Re:

2012-09-15 12:39:36

#6: -

кой ви кара да седите или стоите до пушач...затова се иска в заведенията да има отделени зони за пушачи и непушачи,за да не си пречим и вредим взаимно.....а вашите коли като тровят и съсипват моето здраве-вас това интересува ли ..или тютюна е най-силната отрова...

Пушач съобразяващ се с непушачи

#275 Re:

2012-12-05 21:22:46

#6: -

Съгласен съм. Не искам да пуша до непушачи. Затова искам да имам зала за пушачи. Просто е като Бойко Борисов в предизборна кампания.