За теб, Марио!

Quoted post

...

#6 Re: Re:

2012-03-04 11:55

#2: - Re:

Не знам как може да има толкова заблудени хора като теб ии защитават Илко. Та той е убиец! Нито знаете какво е станало нито нищо а само четете глупостите по интернет и вярвате на това леке Илко че било при самозащита. Нормално е да каже така... по-нагъл не може да е. Знае се на 100% че той е убиеца а пред камерата казва че не е направил нищо и най-нагло намигва :Х . А някой знае ли от тези хора които го защитавате какво е причинил на Влади и Мартин... а на него нищо му няма, мн странно

Отговори


Гост

#8 Re: Re: Re:

2012-03-04 11:57:25

#6: ... - Re: Re:

 

A ti poneje znae6 kvo e stanalo to4no i govori6.Aide

Стоянов

#42 Re: Re: Re:

2012-03-04 15:53:56

#6: ... - Re: Re:

Какво е причинил на Владимир и Мартин? Защо бащата на близнаците в един от първите репортажи след трагедията, точно пред блока където е станало убийството беше интервюиран и каза, че никога не са имали проблеми с Илко! Записът е навсякъде в нета, заедно с останалите твърдения на майката...Противоречия има много, според мен ние не можем да свършим работата на разследващите. Нас ни води емоцията, а реалността може да се окаже съвсем друга. Според мен трябва да се направи справедлив процес, да се изслушат всички и да се приложат доказателствата! Това, че Марио е прободен в гръб, може да означава, че някой от приятелите му го е направил по грешка, може да означава и че Илко е замислял всичко предварително и го е направил хладнокръвно! Вместо да се правите всички тук на много знаещи, притеснете държавните органи, нека се осигури справедлив процес! Това е начинът да излезе истината наяве и всеки да си понесе последствията! Другото е просто и единствено само приказки...а убиецът чете и добива кураж. Убиец за мен може да е всеки един от тримата!