Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!

Quoted post


Гост

#80 Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-22 07:37

#52: - Re: Майната ти госпожо 

 Освен аз да кажа "Майната ви господине!". Ти, защо реши, че като имаш пишка и си много велик шофьор?

Отговори


Гост

#81 Re: Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-22 09:17:34

#80: - Re: Re: Майната ти госпожо 

 Решавам. Защото съм потомствен шофьор професионалист. Дядо ми Велико, да му е лека пръста беше отличен със златен волан още през 70-те, тоест милион километра Учен съм от жестока школа, която не даваше право да правя грешно движение зад волана. Инструктора до мен седеше с пръчка. Няма тън, мън. Да паркирам пред гараж, тротоар, пешеходна пътека или зелена площ.... това и в сънищата ми беше недопустимо и се наказваше изключително строго в самия учебен процес. Когато вземах аз книжка имахме разрязан на две автомобил и ни обясняваха цялата концепция на работата му и задвижването му. Знаех всеки детайл как се нарича, слабите и опасни места на автомобила и правилната им поддръжка. Сегашните водачи не знаят, какво е шарнир, какъв звук издава при износване и какво се случва при негово откъсване. На изпита имаше двама офицери в купето и ме следиха под микроскоп, през цялото време опитвайки се да ме объркат с противоречива информация. Задаваха ми маршрути в улици и непрестанно ме заливаха с объркваща информация в продължение на 45 минути. Беше много тежък изпит. А сега . Хаха. Каква водаческа пародия. Ако сега подложат жена на такъв тип обучение ще стиснат права единици.Вадил съм деца от смазани пред мен коли, гасил съм ги... Всичко това, изминатите ми над 600 000 км. няколкото спасени живота на пътя благодарение на суровта ми подготовка ми дават тази увереност. А не пишката ми. 

Nikaaceda

#111 Бесплатные гадания на все случаи жизни

2017-08-18 10:19:34

ASTRO7 - ПОПУЛЯРНЫЙ СЕРВИС ТЕЛЕФОННЫХ КОНСУЛЬТАЦИЙ С НАСТОЯЩИМИ АСТРОЛОГАМИ, ГАДАЛКАМИ, ЭКСТРАСЕНСАМИ.
ПОСЕЩАЕМОСТЬ СЕРВИСА В МЕСЯЦ - 2 МЛН.
К НАМ ОБРАЩАЮТСЯ, ЖЕЛАЯ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ПО ВОПРОСАМ:
-“КОГДА Я ВЫЙДУ ЗАМУЖ?”,
-“ЧТО МЕНЯ ЖДЕТ В БУДУЩЕМ?”,
-“ПОЧЕМУ НЕ ВЕЗЕТ С ДЕНЬГАМИ?”,
-“ЧЕГО ЖДАТЬ ОТ ОТНОШЕНИЙ?”,
-“КАК ПЕРЕЖИТЬ ИЗМЕНУ?”,
-“ВЕРНЁТСЯ ЛИ КО МНЕ МУЖ?”.

ПЕРВАЯ НЕДЕЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ БЕСПЛАТНО ПОСЛЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!

Присоединяйся сейчас и получи ответы на все свои вопросы...