Митрополит Николай - пред църковен съд

Quoted post

Светльо Ангелов - Портос

#402 Re: Re: Продадена съвест

2016-06-17 07:25

#381: - Re: Продадена съвест 

 Тц... Сега слушам как един беловлас човек лъже в интИрвЮтУ  си за Пловдивската "журналистка", която знае и кога и къде е ПедИсетница (е, как къде бе - в мУтрополията!)... Но най-много ме възмути това твърдение на отец Петко: "Митрополит Николай винаги е проявявал уважение към възрастта"

"Ще те убия, ще те отровя, ще те унищожа!!" (крясъци към близо 60 годишния митр. Кирил в присъствието на Константин Тренчев и отец Димитър Амбарев)

"Ти ще отидеш да служиш там, където аз ти наредя!!" (крясъци като Знеполски епископ към отец Димитър Амбарев /докато го разтърсва, хванал го за реверите/, вече прекарал инфаркти, заради отказа му да иде да служи в село "Гара Топмпсън", поради напреднала възраст и здравославни проблеми...

А сега този същият "човек" кара беловлас старец и да лъже. Срамота пред човеците, мерзост пред Бога!

Отговори


Гост

#403 Re: Re: Re: Продадена съвест

2016-06-17 09:41:32

#402: Светльо Ангелов - Портос - Re: Re: Продадена съвест 

 О, да , истеричен, властен..лукав. Знам го със сигурност, дори съм свидетел


Гост

#404 Re: Re: Re: Продадена съвест

2016-06-17 09:41:55

#402: Светльо Ангелов - Портос - Re: Re: Продадена съвест 

 То бива бива,ама такава наглост не бива!


Гост

#406 Re: Re: Re: Продадена съвест

2016-06-17 09:55:42

#402: Светльо Ангелов - Портос - Re: Re: Продадена съвест 

 Ами как няма да лъже този беловлас старец .....ако не го направи ще го изгони от мястото му (не че може вече да служи ), а пък сина му от Централен храм  ще бъде затрит  в някое село.Сега той вече е настанен на уютно място - това на о.Тодор и готово. Просто сделка .Лошото е ,че тези свещеници имат страх от началника вместо страх божий.