Дворът на ПМГ „Васил Друмев“ на учениците!

Quoted post


Гост

#88

2016-04-15 10:52

Ох, като гледате от собствената си камбанария явно пропускате, че не на всеки тук му е платено да се изкаже в нечия полза, само ме карате да мисля, че така изобличавате собствените си мотиви, но нищо, четох и видях, и тук има граждани и злобари, и крадците викат: Дръжте крадеца.  А за злобата, по семантичен анализ бихте спечелили вие, коментар 85. Дано един ден и вашите очи се отворят, по-малко стереотипи, съдете по делата, не по презумция, ако обичате, а пък дали е възможно или не - ще видим. Никой не плюе по принцип тук, ами се разглежда конкретен случай, генерализирате вие, ама ще ви мине, пак ще ви плати друг, и ще бръщолевите и в негова полза, какво да се прави, всеки според разбиранията си.

Отговори

Лора Милева

#89 Re:

2016-04-16 16:38:52

В отговор на лукуменото изложение по- горе на тема :"Теория на Конспирацията" Гост с номер #88: -  Абе, човече, какво ти платено изказване  ,какви 5 лева? Обземат ме смесени чувства.- Да се радвам ли, че имам възможност да печеля от това което пиша или да ми е мъчно, че имате толкова писимистична прогноза за хората , които умееят да уважават  БЕЗКОРИСТНО! Ако обичате "любезний" теориите и хипотезите са за  час по математика, която все пак е точна наука и борави с фактология. Недейте да си позволявате да пресолявате манджата в чужда паница- гледайте си вашата и си сърбайте супата- бавно с кеф и по възможност с вилица.Той глупака по презумция спори, не пита и не се интересува, защото е уверен!- и от тези безмислени възражения, почвам да се дразня , колко лош характер мога да имам...Държа да отбележа ,че разводнявате темата със дърпане на лукуми.Темата е : Защо ,ще се строи в НЕПОСРЕДСТВЕНА БЛИЗОСТ до ПМГ и какви права имат гражданите на мнение. Аз ще кажа само -колкото права имаш ти да се къпеш гол(а) в банята, толкова и собственика има правото да си строи в частният имот- Ако не е той, ще е друг.Това е парче земя , на апетитно място,която отново ще е в полза на учащите. А ако решат  да направят и център за работа с Аутисти, тогава пак ли ще кажете спрете строежите ,не щем аутисти в двора на училището, нищо ,че държавата се опитва да ги социализира!И един съвет от мен - Грешния ( искушил се да коментирам)-бъдете умен -Говорете Мълчейки , защото умните хора знаят, че в крайна сметка нищо не знаят!