ЗА зоополиция в Р. България !

Quoted post


Anonymous

#1

2011-09-28 16:04

КРАЙНО ВРЕМЕ Е! ОБЪРНЕТЕ НИ ВНИМАНИЕ !!!

Отговори


Гост

#56 Re:

2011-10-06 13:28:01

Зоополиция трябва да има в България. Но аз мисля, че трябва също да се изработи план за подобряване на общата култура на населението, по отношение на животните. Да се изработят различни общообразователни програми, държавна или общинска финансова подкрепа за хората с ниски доходи, за покриване на минималните изисквания за домашен любимец - кастрация, ваксини, обезпаразитяване, контрол над приютите, информиране на населението по темата чрез медиите, и т.н. Крайно време е хората в България да разберат, че животните - и те душа носят.

Труден и бавен процес е да се промени културата на един цял народ. Само 580 са подписали петицията, от милионите, които ползват интернет в България. Всеки от нас може да прецени съпоставяйки резултатите, какъв малък процент от населението на България се интересува от проблема с животните.

 

ссв

#172 Re:

2012-09-10 16:22:02

А кой ще плаюа сметката? Пари откъде? Да зарежем дупките по улиците, ниските пенсии на пенсионерите, дълговете на болниците, ама да имаме Зоополиция. Понеже животните са по-важни от хората?!


Гост

#226 Re:

2015-02-20 20:26:23

#1: -  

Идеята е много добра, лично аз отглеждам в дома си две животни. Ежедневно виждам животни които са на улицата и ми се иска да ги приютя. Не е ли по редно да направим първо петиция за онеправданите деца, които са нашето бъдеще! За тях никой нищо не прави, само се приказва!