Петиция за изучаване на тоталитарните режими през ХХ век

Quoted post


Гост

#140

2016-02-03 17:41

Сестра съм на човек, който беше докаран до самоубийство от ''демократите'' през 2003 година. Приятелка съм на жена, която също се самоуби, заедно с 20 год си син 2011 година, защото нямаше къде да живее. По някакви ''специални'' закони трябваше да напусне единственото си жилище със сина си и да стане клошарка, както много други българи. Четох, че в момента клошарите в България били няколко хиляди:( Самата аз, след като затвориха нашия доста печеливш институт, един немец го купи, беше принудена да напусне България и да слугува на чуждите държави и да праща пари на старата си майка, чиято пенсия беше ниска:( Кой се вини в случая???

Отговори


Гост

#142 Re:

2016-02-03 20:04:14

#140: -  

Отговора е пределно ясен! ВИНОВЕН Е ПОСТ- КОМУНИЗМА! Ако България се беше развивала както преди 39та година, без намесата на червената "Ебола" сега нямаше да сме на последно място в Европа, а щяхме да имаме едно от на-добрите селски стопанства, мощна лека и хранителна индустрия и европейска средна класа. Като как всички страни от бившият съветски блок се оказаха на опашката по стандарт? Знаете ли, че през 39 тодина сме имали по висок брутен продукт от всичките ни съседи: Гърция, Руамъния, Югославия, "великият съвеЦки союз" и по този показател сме били на 9то (девето!!!) место в Европа? Нали червената сган с тояги и револвери изхвърли селският стопанин от земите му, иззе животните му и наложи "великият съвеЦки опит", опит с който КПСС 80 год. обрече на глад собственият си народ! Сега ясно ли ви е защо сме на това дередже?