Награждаване на българските граничари от Средец

Quoted post

СПРАВЕДЛИВ

#2197 Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 18:29

#1: -  

 ДА СЕ НАГРАЖДАВА ЕДИН УБИЕЦ, ОТНЕЛ ЧОВЕШКИ ЖИВОТ Е ПОВЕЧЕ ОТ СРАМНО !!!!!!!!!! ИЗВЪРШЕНО Е ТЕЖКО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ,А ИМЕННО СМЪРТ ОТ ЛИЦЕТО ВЪЛКАН ХАМБАРЛИЕВ РАБОТЕЩ В ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ !!!! ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО Е ИЗВЪРШЕНО ИЗВЪН 30 КИЛОМЕТРОВАТА ЗОНА НА ОТГОВОРНОСТ НА ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ !!!!! ТОЕСТ, ГРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ НЯМА ПРАВОМОЩИЯТА ДА ЗАДЪРЖА ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА СТРЕЛЯ ПО ГРАЖДАНИ С НЕУСТАНОВЕН ПРОИЗХОД !!!!!! ЗА ТОВА Е ТРЯБВАЛО ДА БЪДЕ УВЕДОМЕНА РАЙОННАТА ДИРЕКЦИЯ НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ !!!!! ТАКА, ЧЕ В СЛУЧАЯ ИМАМЕ ИЗВЪРШЕНО ТЕЖКО КРИМИНАЛНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ !!!!!! ЛИЦЕТО ВЪЛКАН ХАМБАРЛИЕВ ТРЯБВА ДА БЪДЕ СЪДЕН ЗА УБИЙСТВО !!!!!!

Отговори


Гост

#2203 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 18:34:34

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Ти не си справедлив а смърдлив продажник

България

#2252 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 20:37:33

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Ти трябва да бъдеш съден заради гнусотията си и националното предателство, изроде долен!!


Гост

#2254 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 20:47:08

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 БОКЛУК, БОКЛУК, БОКЛУК  ИЗМЕКЯРСКИ !!! ТОЧНО ТИ СИ СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ!!! ЗА ПРОДАЖНИ ДУШИЦИ КАТО  ТЕБ САМО РАЗСТРЕЛ - БЕЗ СЪД И ПРИСЪДА!!! ЗАРАДИ ТАКИВА ПИШМАН-ПАТРИОТИ КАТО ТЕБ СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ!!! НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ БЕ, МУХЛЬО?! ПУУУУ.... 

Тери

#2263 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 21:31:42

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 По-назад говорих точно за това, каква либерална пропаганда се излива и за съжаления явно и ти си пострадал.

1во това че нямало правомощия да задържат такива, които очевидно не са българи и е още повече очевидно че са дошли отвън е пълна глупост.

2ро ако на теб ти се нахвърлят 50 души, искаш да ми кажеш че няма да се защитиш ли? Дори прогнилия ти от еврейска пропаганда мозък трябва малко да се замисли, ако ти имаш работа и изведнъж докато си я вършиш решават да ти се налетят 50 човекоподобни , дали ще се защитиш или не.
Щом се правиш на такъв адвокат, искам да ми намериш точно какво се казва за самозащитата.

3то както вече се каза доста пъти, той не е стрелял по тях, а нагоре и те са били под мост или в близост до мост или подобен обект, в следствие на което рекоширал.

Така че ще те помоля, ако искаш да си останеш гой така да е , но моля те не заразявай другите с това.

И все пак тъй като ме съмнява да прочетеш всичко, само ми отговори на тоя единствен въпрос:
- Ако ти си нападнат, ще се защитаваш ли? И ако отговорът ти е да, сам ще се извиниш за коментара си.

срам ме от тоя

#2276 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 22:27:22

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Ще наградя с пачичка и сланинка всеки арабин наебал майкати


Гост

#2325 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-18 07:21:06

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Като ти дойдат арабите на вратата тогава ще запееш друга песен. Всеки ако си върши работата нямаше да се стига до напасти като миграцията... каква миграция, това не са птички а си е жива напаст... знам го понеже съм им сърбал попарата в Ирак. А ти можеш да си приютиш 2 - 3 семейства да си ги гледкаш и след 3 дни ела и ми кажи с какво ще искаш дяа ги залчиш от лицето на земята.


Гост

#2409 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-18 19:13:02

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Готов съм да се обзаложа с всеки, който желае, че това го пише педераст. Възможно е да е от някоя фондация, но че е педераст това е сигурно. Сигурно е, че е и мързелив този педераст. За финансовото му състояние не знам, но е мързелив педераст. В противен случай не би чакал манафите да дойдат в България, а би си завлякъл разебания педалски задник в Азия, а там като се почне едно ебаньее, жена да е няма да издържи. Педалите са петата колона и трябва да се разстрелват, само така можем да спасим Майка България.


Гост

#2412 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-18 19:34:36

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 Нещастнико на заплата в НПО. Скоро ще има Видов ден... За тебе и куршум е много... Бесило и нищо повече.