Награждаване на българските граничари от Средец

Тери

/ #2263 Re: Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ

2015-10-17 21:31

#2197: СПРАВЕДЛИВ - Re: СРАМ, СРАМ, СРАМ 

 По-назад говорих точно за това, каква либерална пропаганда се излива и за съжаления явно и ти си пострадал.

1во това че нямало правомощия да задържат такива, които очевидно не са българи и е още повече очевидно че са дошли отвън е пълна глупост.

2ро ако на теб ти се нахвърлят 50 души, искаш да ми кажеш че няма да се защитиш ли? Дори прогнилия ти от еврейска пропаганда мозък трябва малко да се замисли, ако ти имаш работа и изведнъж докато си я вършиш решават да ти се налетят 50 човекоподобни , дали ще се защитиш или не.
Щом се правиш на такъв адвокат, искам да ми намериш точно какво се казва за самозащитата.

3то както вече се каза доста пъти, той не е стрелял по тях, а нагоре и те са били под мост или в близост до мост или подобен обект, в следствие на което рекоширал.

Така че ще те помоля, ако искаш да си останеш гой така да е , но моля те не заразявай другите с това.

И все пак тъй като ме съмнява да прочетеш всичко, само ми отговори на тоя единствен въпрос:
- Ако ти си нападнат, ще се защитаваш ли? И ако отговорът ти е да, сам ще се извиниш за коментара си.