За КАМЕРИ В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ И ГРАДИНИ! Да спрем насилието!

Quoted post


Гост

#138 Re:

2015-09-25 12:32

#3: -  

 Осъзнайте се, бре хора! Гледайте си децата вскъщи, като ви е страх! Какво подписвате, идея си нямате! Нека има камери и във всяка къща с дете, да видим тогава колко родители ще са агресори! Вие сте за психиатрия, не за родители! Захвърляте си децата по ясли, градини и училища, възпитание - никакво у вас, щото видите ли нямате време, а после щото видиш ли някоя изперкала кокошка, решила, че може да ражда, чела някъде си, нещо си, че имало бито дете създава нещо, което нарича петиция, и то съвсем тенденциозно - предизборно! Аз пък искам да закрият всички ясли, градини и училища, да сложат камери във всяка къща и да гледам сеирите!

Отговори


Гост

#147 Re: Re:

2015-09-26 06:14:55

#138: - Re:  

 Съгласна съм! На всички дето подспиват петицията да им се сложат камери в къщите да ги видим какво аджеба правят с децата си! Защото съм убедена, че поне 70% от тях ги бият, ако не и повече!


Гост

#156 Re: Re:

2015-10-03 19:52:11

#138: - Re:  

 Поздравления ,отличен отговор !!!!


Гост

#161 Re: Re:

2015-11-27 20:04:43

#138: - Re:  

  Явно е ,че работите на такова място! Но кажете ми ,защо да има камери на всякакви други места,а да няма точно където са най-уязвимите???? И също,ако има камери учителите ще бъдат защитени от измислици на деца в оспорвани ситуации!Ползата е двупосочна! Стига да не сте учител или възпитател,коъто има какво да крие!