СРЕЩУ РОДИТЕЛСКОТО ОТЧУЖДАВАНЕ

Quoted post


Гост

#2

2014-04-24 09:15

Нека всеки отговорен родител да се замисли, какво може да причини на любимото си същество, то има нужда от любовтта на всички!

Отговори

Отчужден баща

#3 Re:

2014-04-24 17:50:32

#2: -

Мойта жена и нейните родители са добили чувството за собсвеност върху дъщеря ми.
Винаги когато отида да си я взема те правят скандали пред детето. Социалните са безпомощни като вдигат рамене и казват ние само можем да я предупредим но не можем да я задължим да изпълнява нещо си.

Скоро заведе дело, че съм бил психично болен поради това, че претърпях няколко припадъка с диагноза Епилепсия и това ми пречило да вземам детето. Доказах, че това не е проблем и не съм това за което тя описва в лъжливите си обяснения по делото. Загуби дело за 2,000 лв. Беше назначена медицинска експертиза, която доказа правотата ми.
Всичко това се прави за да ме отчужди от детето.

Аз не бях на първия, втория Рожден ден на дъщеря ми. Не бях и на кръщенето и. Не бях и на прохождането и.
Защото лудата ми жена и родителите и така са решили.

Много пъти ме е лъгала, че детето е било болно и затова не мога да го взема, когато съда ми е определил.
Но, викам си полиция и искам да видя детето дали е болно. И в повечето случаи не е болно.
Никои не ме зачита за родител на това дете. Даже и докторите не искат да ми дават информация за здравословното състояние на детето ми. Ужас.

Ще я изчакам да направи още няколко негативни грешки и я давам на прокурор.

Така, че пожелавам на истинските бащи да се борят за децата си и да не се отказват от тях. Те имат нужда от вас.
Когато са малки те не разбират нищо. Но ако ги изоставите точно заради това отчуждаване самите деца ще се чувстват отритнати от обществото без майка или баща.

Децата не са куфар или багаж, които се предава през  една седмица на другия родител. Те имат нужда да бъдат предразположени. Да им бъде обяснено с кои ще се срещат къде ще отиват в деня на срещата  за да се избегне стреса за самите деца. В повечето случаи никога това нещо не се прави.

- мойта жена това не го прави. С удоволствие стои и гледа как реве дъщеря ми когато отивам да я взема.
Няма как да се избегне това нещо. Трябва  майката да има интерес (желание) да предразположи детето за да не плаче.

Ако някои който е в моето положение може да ми даде някакъв съвет ще се радвам да го обсъдим или да обменим опит срещу такива психически деградирали майки, за които трябва да има затвор поради това, че извършват престъпление спрямо детето.

за контакти: galinelos@abv.bg