В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Quoted post


Гост

#47 Гери

2014-03-20 19:02

Ходила съм,работила съм с тях и единственото което мога да кажа за д-р Н.Карастоянов е,че за 5г.не съм го чула да повиши тон на сестра или санитарка изключително спокоен и интелигентен човек.А за другите неща имам още много информация пред кой,какво и как се извършваха акциите на групите. ;)

Отговори

Даниела

#48 Re: Гери

2014-03-20 19:14:27

#47: - Гери

Ами сподели тази информация с нас, като си толкова запозната. Нека и ние да научим. И това, че ТОЗИ Карастоянов бил ИЗКЛЮЧИТЕЛНО спокоен човек, то се видя колко спокоен е бил.

Елеонора

#53 Re: Гери

2014-03-20 19:27:49

#47: - Гери

Госпожо или Госпожице Гери, разберете едно, това не е петиция "За или против Николай Радев", това е петиция, в защита на паметта на момчето и в желанието на близките му да има справедливост за убийците отнели така жестоко живота му. Всеки човек бива харесван и обичан, също и не харесван от всички. Пишете си злобните коментари по жълтите страници там има всякакви жлъчни такива, престанете да тормозите по този начин близките на момчето, които страдат толкова много и без това.

Незнам дали прави впечатление, но тези, които защитават убийците на мен лично ми приличат на доста злобни, завистливи, прости и ограничени хора!


Гост

#54 Re: Гери

2014-03-20 19:29:44

#47: - Гери

Да видим ,като сте толкова в защита на ВЕЛИКИТЕ ГОСПОДА,бихте ли разказали как е познат този прекрасен лекар Карастоянов???Всички го знаят  като КАВГАТА!!СТРАННО ЗА ЧОВЕК,КОЙТО НЕ ПОВИШАВА ТОН....!!!А синетата му?Я ни разкажи за по-малкия....!?!