Петиция против подигравката с български гробове !

Quoted post


Гост

#7

2011-07-13 01:15

Оскверняване на гробове е най-низкото и мерзко състояние на духа на извършващия го. Стигат ни всички останали мърсотии с който ни залива "прехода". С огромните средства с които разполага г-н Цветанов трябва да открие извършителите и да бъдат наказани с обществено отразен процес,че няма да се постигне удовлетворение няма защото и най-добрия християнин трудно би простил това , но поне да стресне останалите желаещи за подобни действия и да се предотврати друго не по-малко страшно - саморазправата.Стигне ли се до момента в който народа взема нещата в свой ръце......много кърваво ще стане.Много болка има в душите ни тръгнем ли да я изливаме второто пришествие ще е детска игра в сравнение с ужасите които ще се случат еле пък ако се започне от тези дето за нищо на света не искат да бъдат интегрирани а нас дебре ни пресират и финансират да ги толерираме.....и всички останали простотии които в крайна сметка им дават статут на привилегировани за разлика от нас. И не искам да чувам и думичка, че проблемът не ме засяга нали вече съм в чужбина.Засяга ме защото не съм се спасила от агонията на която сме подложени българите тя е в душата ми и не спира. Опитах с каквото можах докато си бях в България и за да не си цапам ръцете в кръв или мен някой да ме убие от тези за интегрирането се преместих,но не съм се примирила.Не съм расист, но и търпението си има граници.

Отговори


Гост

#56 Re:

2011-07-15 14:11:00

#7: -

И емиграцията не помага. До сега "крепях фронта" помагам на роднините ми в България непрекъснато. Изживявам тежкокото трудния живот който водят не е  въпрос само на финанси за това съм се погрижила, а за другите неща от ежедневието. Бясна съм на циганите който биха баща ми (70 годишен) на пазара Красно село, друг път го обраха на една трамвайна спирка...има много случки циганите вече са част от ежедневието. С този клип разбрах, че българите сме подложени на нещо повече от геноцид защото при геноцида унищожаването приключва със настъпването на смъртта заравят се някаъде телата или праха (даже нацистите не са се гаврили с унищожените от тях хора) и се приключва.В българия НЯМА приключване .Във всякакво състояние и със всякакви средства ТОТАЛНО ИЗДЕВАТЕЛСТВО. Душата ми се свила като бобено зрънце от ужас.Само в Орландовци във фамилния гроб имам 12 роднини-баба, дядо,майка,вуйчо.... и сега най-страшното по стечение на обстоятелствата синът мие погребан в Малашевските гробища - там е ужас добавяйки и случаи като от клипа оох Господи......защо? С какво сме толкоз грешни?!? Може би апатията, страха, непукизма,заравянето на главата в пясъка , очакването други да ни оправят.......само 456 подписа ...

"Спасих" се физически, но духовно българската лудост ще ме довърши както казах НЯМА ОТЪРВАНЕ.


Гост

#77 Re:

2011-07-16 18:42:13

#7: -

Много добре казано.Нямам какво да добавя,освен това,че аз се върнах от чужбина и търпя "интеграцията"