Да запазим Трявна автентичен възрожденски град!

Quoted post


Гост

#73 Re: Re: инакомислещ

2014-02-01 11:45

Ето това е сериозен проблем. Всичко се обвързва с пари. На вас пари ли ви плащат?! /#71 / Без пари,няма идеали ли? От написаното от вас ми става ясно, че Вие въобще не сте наясно с обсъждания проблем. Не става въпрос за коледна заря и новогодишна украса. Осветлението на емблематичните за Трявна обекти е постоянно, за делник и за празник. Привеждам нагледен пример: маскарадния костюм е страхотен за маскарад - евтин и крещящ, НО не е приемлив за ежедневието. Онагледявам в детайли - дама облечена като в Мулен руж е ок! за маскарад, но по обяд на площада в центъра на града си е чиста пр.....а! Не за това са мечтали строителите на старата часовникова кула. Не получих пари за написаното :).Опитвам да се боря с пошлото, с кича, защото съм Тревненка и това е в кръвта ми.

Отговори


Гост

#74 Re: Re: Re: инакомислещ

2014-02-01 20:35:52

#73: - Re: Re: инакомислещ

Жалко за вас мадам!, че сама се определяте за пр.....а. Цитирам Ви! Макар , че не съм от Трявна,уважавам всички Тревненци, но вас просто няма как да Ви уважа....Борете се с пошлото, с кича и с каквото друго Ви дойде на ум. Но първо се преборете със себе си! После подемайте следващите битки!