Подписка в подкрепа на президента Росен Плевнелиев

Quoted post

Честен гражданин

#60 Плевнелиев не е избран,а назначен!

2013-07-20 19:05

Плевнелиев не е избран от народа.Той е назначен от Б.Б.И съпругата му е възмутена от това назначение,поради което отказа да бъде до него.

Отговори

Мислещ гражданин

#61 Re: Плевнелиев не е избран,а назначен!

2013-07-20 22:47:45

#60: Честен гражданин - Плевнелиев не е избран,а назначен!

Ако гражданинът беше честен,  щеше да отчете обективната истина -  между наминация и мажоритарен избор има съществена разлика. И също така нямаше да отива към "жълтото", толкова любимо на определена политическа прослойка и нейните сподвижници, за които интересите на страната стоят по-ниско от личните потребности! България бе умишлено разделена по "цветове", с масирана агресия върху цялото общество, започнала в началото на годината и достигнал връхната си точка с конституиране на НС, а след това в изпълнителната власт - визуализирали най -големите страхове на голяма част от избирателите. Президентът е еднствената институция, която може да върне политическия дебат в разумни граници, е ако това не се харесва на някого, значи целта за унищожение на зоконността и българщината е постигната!


Гост

#68 Re: Плевнелиев не е избран,а назначен!

2013-07-21 16:21:08

#60: Честен гражданин - Плевнелиев не е избран,а назначен!

Бъркате се.Аз съм гласувала за г-н Плевнелиев, така че за мен той е предложен от ГЕРБ и избран от хората.


Гост

#76 Re: Плевнелиев не е избран,а назначен!

2013-07-21 20:31:04


Гост

#77 Re: Плевнелиев не е избран,а назначен!

2013-07-21 20:33:51

#60: Честен гражданин - Плевнелиев не е избран,а назначен!

Нямаш право да говориш от името на г-жа Плевнелиева, нито от името на който и да било. Г-н Плевнелиев е най-достойният демократично избран президент на България.