За забрана на голите и полуголи мъже и жени на плажа!

Quoted post

Ники

#21 Re:Ники

2013-06-15 19:51

#20: Борис Йорданов - Re: Re: голи на плажа ДА Мойте уважения за вашите морални права. Но и вие май не разбирате Аз казвам, че това е плаж и, че не може да се счита за неморално едно момиче по монокини, против съм да се прави секс на плажа но ние не обсъждаме това. що се отнася до морала смятам че той е свързан с тълкуването на реалността, а тя пък е отражение на нашата духовна същност. В смисал че това което виждаме е отражение на самите нас и ако вие възприемате голотата като ексхибиционизъм то проблема си е във вас. Що се отнася до мен Аз и мойте приатели ще бъдем голи на плажа и никой няма да ни спре. А за момичетата дето според вас водели безразборен полов живот не съм съгласен но дори да е така едва ли причината е, че са тичали голи по плажа. Това е смешно и нелепо твърдение, има много по развращаващи неща от един плаж. Например мутрите които дебнат момичета пред училищата, алкохола наркотиците. Срещу това се борете ако искате да сте полезни. Просто оставете хората сами да решат за голотата.

Отговори

Борис Йорданов
Авторът на тази петиция

#22 Re: Re:Ники

2013-06-16 17:12:37

#21: Ники - Re:Ники

Ще си говорим пак след време, относно това, че никой не може да ви спре.

Нещата се трупат. Много са причините, включително наркотоците и алкохола. И ние се борим срещу всичко това. Но не може да се отрече факта от вличнието на тази голота върху децата и подрастващите. Също така тази петиция е и срещу секса на плажа. Причината за всичките тези опадъци е липсата на вяра.