В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Quoted post


Гост

#1106

2013-03-08 19:24

Грешките на Бойко са от недостатъчен опит в управляване на държава, но най-големите му плюсове са, че работи за благото на страната и който не издържа на темпото си отива; работи въпреки липса на конструктивни идеи и предложения както от опозицията, така и от същия този народ; Как да работиш като постоянно ти залагат все нови и нови капани, а трябва да се реагира и на заложените от предните правителства? Дори протестиращите не могат да си формулират собствените искания или поставят неизпълними - това потвърждава израза за "матриала". За да управлява добре и без сътресения, трябва му коректив, но компетентен и добронамерен (дали ще се нарича правителство в сянка, комитет или комисия, няма значение). А израза"аз плащам,аз строя аз,аз" е отправен към опозицията като упрек, а не към народа. На този етап, след натрупания опит и осъзнаване на допуснатите грешки, няма на кого другиго да разчитаме. Подкрепата се изразява и има полза от нея на избори, затова го подкрепям и сега и на избори.

Отговори


Гост

#1107 Re:

2013-03-09 09:46:34

#1106: -

хвалете си Бойко колкото искате това е ваше право но моля ви не ни го натрапвайте на нас инакомислещите.през управлението на никое друго правителство не са се самозапалвали хора ,а досега са вече трима.във всеки град ли трябва да горят живи факли за да се разбере че площадната демокрация не желае България да бъде управлявана от политици които вече са се провалили в опитите се да управляват.искаме в управлението на държавата да влезат нови личности които да работят за държавата и интересите на обществото а не за собственото си благополучие.населението тъне в мизерия и нищета а министрите си раздават 5.5 милиона бонуси и купуват нови коли за 8 милиона.назначават любовниците си с 8000лв заплати и без никакви дипломи.как така Бундестага в Германия имат само една кола 10 годишно ауди,а в "богата" България всички депутати и министри се разкарват с коли S класа.на този пир по време на криза трябва да се сложи край веднъж и завинаги.