Не на връщането на цигарения дим в заведенията

малоумна кратуна

/ #580 Re: Като цяло-всички тук сте много зле....

2012-12-12 15:28

#540: Гергана Димитрова - Като цяло-всички тук сте много зле....

Госпожо, Димитрова възхищавам се на умението Ви да прочитате толкова много коментари, но не мога да се съглася с Вас. Първо да започнем от твърдението Ви " Като цяло-всички тук сте много зле" Не мисля, че е уместно голяма група хора да се поставя под общ знаменател по този начин. Може би се опитвате да се изтъкнете или извисите над всички останали, но ми се струва, че ореола Ви малко бледнее, най- малкото не е допустимо една светица да използва изрази като " малоумна кратуна" По въпроса за това колко сме единни- ами как да Ви кажа, не мисля, че е възможно всички да сме единомислещи по всички теми. Ако наистина Ви се иска да видите народа сплотен и с гражданско съзнание би трябвало да сте изключително удовлетворена от това което се случва в момента (хиляди хора готови да отстояват правата си). Днес ще се преборим с този проблем и като разберем, че сме силни и имаме глас утре отново ще си търсим правата. Все от някъде трябва да се започне и това е едно много, много добро начало. И последно по въпроса за новините. Сериозно ли от там черпите информация? Нима не Ви е ясно, че основната им цел е да дезинформират и промиват мозъци. В днешно време има достатъчно много начини човек да се информира без да бъде зомбиран, огледайте се малко, ослушайте се и се възползвайте от алтернативите.

 

малоумна кратуна