За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Валентин Йовев

/ #56 Re: Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2012-11-22 17:21

#51: - Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти 

Уважаеми господин "гост", не ми пука въобще за УС на КИГ или АГФ, но за гилдията и за професията ми пука. Това което лично аз правя там няма никакъв материален или финансов израз за мен. Ако Вие бяхте член на някоя от тези организации, то вие сте имали правото да организирате избора, който беше през март 2011г и да изберете други хора/колеги/, които да си губят времето вместо нас. Но сега ще чакате следващите избори и ще се съобразите с тези представителни органи. Съжалявам, но това е устава. Иначе пак Ви казвам, на анонимни мнения не трябва да се отговаря, но аз реших че си струва. Имам чуството че все пак сте свестен и мислещ човек. Нямате ли чувството че измествате темата от поправките в закона към съвсем други Ваши лични терзания и амбиции. 

На г-н Джоров бих отговорил същото - няма ваши и наши членове, защото все още ваши няма, тъй като Вие очевидно не сте член на никоя от формалните гео организации, така че не ми е ясно с кого се идентифицирате. И не вадете изразите ми извън контекста, тъй като и Вие измествате темата. Станете член, кандидатирайте се, като Ви изберат хуквайте по срещи по цяла България и извън нея и си финансирайте всичко това, вместо да си лежите в някой СПА курорт. Ами малко по-сериозно и с уважение се отнасяйте към колегите, които са членове на КИГ. Вие все пак сте част от геодезическата общност.