НЕ на ДАНЪК ПАРКИНГ за живущите в зоните с платено паркиране!

Зоро

/ #59 Данък паркинг!!!

2012-08-20 20:34

Не бива да допускаме този НЕЗАКОНЕН АКТ да влезе в сила!!! Трябва да продължим протестите! Защо учителката любима не обясни по телевизията КАК ТЕЗИ МОИ 150 (100) лв. ще допринесат за намаляване на трафика в центъра и за по-чист въздух! Учителката любима припява като Анна-Мария Борисова (И се усмихвам, и се усмихвам...) едно и също (-Оставете ме да задавам въпросите АЗ) "Искате ли да бъде София чиста и с намален трафик?" Добре, но къде са нашите данъци? Къде са парите от рекламните пана и шарениите по всички транспортни средства? Защо за да РЕШИ КОМИСИЯТА ДАЛИ ИМАМ ПРАВО ДА ПАРКИРАМ ПРЕД ДОМА СИ трябва да им дам НОТАРИАЛНИЯ АКТ на имота! Каква е тази комисия-постоянно действаща, само за момента ли? Ще получат ли допълнителни пари за своите скъпоценни "ЗАСЕДАНИЯ"? Ако няма да се заплаща на тази комисия, то какво ПРАВИ ТЯ ПРЕЗ ОСТАНАЛОТО ВРЕМЕ и какви важни дела решава срещу своите заплати - играят пасианс?! Нека се огласи това и името и собственика на фирмата, КОЯТО ЩЕ ОТПЕЧАТА ТЕЗИ ВАДЕНКИ! На кой депутат или общинар е тя??? Как се разпределят/инвестират печалбите от общинското дружество ЦГМ???