НЕ на ДАНЪК ПАРКИНГ за живущите в зоните с платено паркиране!

Константин Николов

/ #33 кметица и СО

2012-08-02 09:34

Бях силно настроен да приветствам Учителката за нещата, които прави, но изведнаж се оказа, че е човек без душа, без грижа за хората и коварна натура. Не защото мен ме удря през кокалчетата, а за чистите (мръсните) й лъжи за "проведените многократно диалози с гражданите за зонирането и таксите". Нека представи един аргумент за ползата от предстоящите таксови престъпления към живущите в София. Освен "ИСКАМ ДА ГУША". Какво пространство ще се освободи на улицата, ако аз си платя 150-те левчета (пенсията ми е 289 лв.)? Кого и кога е питала за мнението ни? А нали това е част от работата й? Тя е кмет на столицата ни, не е началник на затвор. Разбирам, че може би предишните кметове са ни скубали като за последно, но то беше за последно - от тук няма за къде, учителко! Позор! Позор, ОС!
Да не забравяме, обаче, че не е сама. `сичкото ОС се е напърчило да ни прави на идиоти и да граби.
РАЗЛЕПИХ ЛИСТОВКИ В КВАРТАЛА, НО С МАЛКО НЕЯСЕН ПРИЗИВ ДА ЗАЩИТИМ ПРАВАТА СИ, ЗАЩОТО НЕ ПРЕДЛАГАМ НИЩО КОНКРЕТНО. И тъй като съм едно от тези прасета, които се валяха безпомощно в калта на комунизма 45+20 години, не ми иде "отръки" да предложа начин на протест, очаквам от вас да измислим заедно нещо, в което се включвам изцяло.