Декларация на мюсюлманите в Република България

мир и задължения

/ #25

2012-06-24 19:06

ЕЛХАМДУЛИЛЛАХ (СЛАВА НА БОГ), че истината за религията достигна и до мен и вече съм мюсюлманка.
Да- аз заставам зад 13-те български граждани мюсюлмани (чиито имена се изписват след абсурдни текстове и обвинения).
Благодаря на тези които правят и са направили това което трябва (лекции, сайтове, книги в превод,...) За да имаме всички ние българите- достъпна и истинна информация за религията ( правила и задължения) от БОГ, в цялата и последователност.
Жалко за тези които вярват на измененията от хорицата живяли в комунизъм- (робство пред група хора) и живеят в демокрация- (робство пред група хора).
Пожелавам на обвинените неправомерно български мюсюлмани и всички други: все така дейни, праведни и последователни в истината.
България има нужда от вас и всички праведни, за да наложим истинската подобаваща демокрация за EU.
Както я има в демократичните държави и например Холандия- ислямски предучилищни, училища, държавни институции защитаващи интереса на исляма, учреждения, сбирки, лекции (повечето дори на арабски за тези които имат желание да се усъвършенстват) също и свободни домашни библиотеки на арабски.
АЛЛАХ да закриля и напътства всички мюсюлмани! амин!