20 000 за предприемчив безработен? Да, ама не!


Гост

/ #23

2012-04-03 13:58

Възмутен съм от неяснотата на тази програма. Навсякъде се говори за компонент едно. Като, че ли другите компоненти не са важни. Но мисля,че се досещам защо е така. Това е поредната далавера която подготвят нашите хубавци и хубавици на гърба на честните и работни хора. С каква цел не се обяснява до край? Защото да може да нагласят нещата пътьом и да ограбят предназначените за наистина предприемчивите хора. А всички сме българи. Това което го правят днес българите на важни постове вредят на държавата повече от войните които са минали през вековете и е изписана тонове хартия за тях. "Благодарим ви за вниманието с което се отнасяте към нас и голямата грижа" с която ни баламосвате и обирате каймака няколко служители , а на народа пускате трошички. Голяма алчност брееееееееееееееее.!!!!!!! Не се срамувам, че съм Българин, но се срамувам от цялата администрация в България. Дано да ви се услади незаслуженото и не спечелено с труд. "Да ви е сладко"
P.s:
Дано да прочетат които трябва, макар, че се съмнявам, че и да прочетат едва ли ще ги жегне.